Dokážete odhaliť nahú Radeovu samovraždu?

Pump Up The Volume!

Chelsea Vittorio, alebo ako ju väčšina sveta pozná ako Radeo (Suicide) je vlasová stylistka, modelka a fotografka. Ako alt modelka Radeo bola zastrelená všetkými najlepšími a priniesla svoj jedinečný štýl do každého z týchto rozložení. Radeo, ktorá je sama fotografkou, vie, čo je potrebné na vytvorenie skvelého obrazu, a keď sa ocitne na tomto konci objektívu fotoaparátu, pribije ho všetkými správnymi pohybmi.!

To nás privádza k tomu, prečo ste tu dnes. Zostavili sme sériu obrázkov a videí, ktoré vám ukážu, čo máme na mysli, keď hovoríme, že Radeo zvyšuje hlasitosť. Ach áno, a nie'nebojte sa, odhalíme, ktorá nudie je Radeo!

Snímka obrazovky 2017-05-02 o 16.36.54 hod

Foto cez instagram

Don't Dotknite sa tohto voliča!

Fotografia prostredníctvom instagramu Hej, koho je to ruka !?Fotografia cez instagram ... ale ten pohľad sa nám úplne páči!Fotografia prostredníctvom instagramu Toto je kombinácia, ktorú všetci kopeme!Fotografia prostredníctvom instagramu, aj keď si myslíme, že tam môže byť diabol!Foto cez instagramTento zadok vykúka! Stačí sa pozrieť na bozk!Foto prostredníctvom instagramu Čo keby sme začali púšťou.Foto cez instagramMačiatka nás nútia myslieť na niečo iné ... ak viete, čo tým myslíme!Fotografia prostredníctvom instagramu Vintage jazda a horúce potetované dievča!Fotografia cez instagramFoto cez instagramKrása pokrytá krásnym atramentom!Foto prostredníctvom instagramu Milujeme tie prasacie chvosty!Fotografia prostredníctvom instagramu Musíte uznať, že obe vyzerajú veľmi chutne!Fotografia prostredníctvom instagramu Nahliadnite do súkromného sveta Radeo.Foto cez instagram Máme pocit, že nie je veľmi ...Foto cez instagramTo nás určite pozýva na aFotografia prostredníctvom instagramu Už ste niekedy počuli výraz,Fotografia cez instagram Ale to ste vedeli, že!

Butts Up!

Foto cez instagram

Hej, čí je to ruka?!?

Video s malým zadkom!

Foto cez instagram