Hladký operátor!

Všetci vieme, že Drake nosí srdce na rukáve a oddanosť ženám a hudobné vplyvy na svojom tele – v podobe tetovania. Len nedávno Drake pridal, prerobil a znova navštívil tému divy, ktorú roky obdivoval.

Počas turné Boy Meets World Tour sa stretol s hodvábne hladkou anglickou speváčkou a nechal si vytetovať jej podobizeň na trup. Nestačilo to a tento týždeň sa Drake spojil s belgickým umelcom Inalom Bersekovom, ktorý položil hyperrealistický portrét..

Musíme priznať, že je úžasná a nevadil by jej jej portrét kdekoľvek na našom tele.

drak sociálny

Fotografia cez Instagram

Drake’s Diva Tattoo Redux!

Fotografia cez InstagramRumor uvádza, že Drizzy zachytil Bersekovovu prácu, keď na Instagram zasiahol príspevok tetovania s viacerými podobami Drakea. Inalova práca je vynikajúca a Drake sa obrátil na belgického výtvarníka a vykreslil nový portrét.Foto cez Instagram Drake sa stretáva so svojim anglickým speváckym idolom - Sade!Hyper-realistické tetovanie Inala Bersekova sedí na predchádzajúcom tetovaní vykonanom začiatkom roka.

Belgický umelec

Fotografia cez Instagram

Hovorí sa, že Drizzy nazrel na Bersekovovu prácu, keď sa na Instagram dostal príspevok s tetovaním s rôznymi podobami Drakea. Inal'práca je vynikajúca a Drake sa obrátil na belgického výtvarníka a vykreslil nový portrét.