Môžete byť prekvapení!

Výber tém tetovania, ktoré sa Drake rozhodol nechať napustiť atramentom na svojom tele, bol niekoľkokrát spochybnený, ale my sme poslední ľudia, ktorí niekoho kritizujú alebo súdia za výber tetovania. V skutočnosti toto najnovšie tetovanie v skutočnosti zodpovedá jeho najnovšiemu výberu štýlu – portrétovaniu.

Predtým, ako získal tento najnovší čierno-šedý portrét, nechal si na telo napustiť podobizeň Aaliyah a Sade. V skutočnosti je tetovanie Sade jedným z dvoch venovaných hodvábne hladkej speváčke.

My'Prezradím vám malé tajomstvo – toto tetovanie sa stalo takmer pred 6 mesiacmi, ale doteraz ho nevidelo veľa ľudí!

Snímka obrazovky 26. júla 2017, 16.39.51

Foto cez instagram

Pozrite sa, či ste uhádli správne!

Fotografia prostredníctvom instagramu Drake vďačí za veľkú časť svojho úspechu Weezymu, ktorý umelca prihlásil do spoločnosti Young Money na začiatku svojej kariéry. Khaled je priateľ s každým a má spôsob, ako sa dostať ľuďom pod kožu.Fotografia prostredníctvom instagramu Nicki a Drake sa stretli ako členovia komédie Our Gang, všetci pod Waynovým vedením.Fotografia cez instagram Je to starý dobrý Lil Wayne!Fotografia prostredníctvom twitteru Na poctivý portrét bol použitý výstrel Drake.

Khaled alebo Wayne?

Foto cez instagram

Drake vďačí za veľkú časť svojho úspechu Weezymu, ktorý umelca prihlásil do spoločnosti Young Money na začiatku jeho kariéry. Khaled je priateľ s každým a má spôsob, ako sa dostať ľuďom pod kožu.

Je to Beyonce??

Foto cez instagram

Drake vždy tvrdil, že je veľkým fanúšikom Beyonce, a to aj pred prácou s Bey.