Kardashianov „upírsky obličej“ spôsobil, že klienti v týchto kúpeľoch sa nechali testovať na HIV!

Zomierať, aby som vyzeral mlado!

Kozmetický priemysel má hodnotu 265 miliárd dolárov ročne a ľudia sa každý deň pokúšajú prísť na nové spôsoby, ako si uchmatnúť kúsok z tohto luxusného koláča. Pred niekoľkými rokmi Kim a Kourtney vyrobili veľmi neobvyklý typ tváre, ktorý bol veľmi populárny, a odvtedy kúpele v celej krajine ponúkajú túto jedinečnú službu tváre..

Hovoríme o „upírskej tvári“! V zásade je to to, čo upírsky facelift… alebo nie je. Podľa webu KOMONEWS.com, ktorý to takto rozoberá, „Technicky to je'vôbec nejde o facelift. To'je dizajnérsky kozmetický postup, ktorý kombinuje injekčné dermálne výplne s kyselinou hyalurónovou, ako sú Juvederm a Restylane, s tým, čo mnohí nazývajú "prirodzené' Fontána mladosti" — zložky vašej vlastnej krvi.

Čo je to upírska tvár a aké sú výhody kozmetických kúskov Barbies

“Fľaštičky s krvou sa umiestnia do zariadenia nazývaného centrifúga a otáčajú sa vysokou rýchlosťou.” Odstredivka oddeľuje červené krvinky od plazmy – zlatožltú kvapalinu známu ako PRP. Plazma bohatá na krvné doštičky PRP je časť vašej krvi, ktorá pomáha zastaviť krvácanie a liečiť rany.

“PRP je schválený FDA na použitie v ortopedickej chirurgii, ale stále viac'Používa sa na nechirurgické zákroky. Mnoho ľudí, vrátane profesionálnych a víkendových športovcov, dostáva injekcie PRP, ktoré pomáhajú liečiť a opravovať tenisový lakeť, zápal šliach a artritídu.

loocz

A teraz sa PRP používa kozmeticky na pomoc v boji proti viditeľným známkam starnutia. Zdôvodnenie? Injekčné plnivá poskytujú počiatočný objem. PRP stimuluje rast buniek pre mladistvejšie a dlhodobejšie výsledky. “

Znie to strašidelne, strašidelne a potenciálne nebezpečne a mnoho ľudí by súhlasilo so všetkými tromi. Vo väčšine kúpeľov sa však cvičí bezpečne a zákazníci chvália výsledky. Tento týždeň však zdravotníci zatvorili kúpele v Albuquerque v Novom Mexiku, keď aspoň jeden klient kúpeľov oznámil vývoj "nešpecifikovaná infekcia". To viedlo ministerstvo zdravotníctva v Novom Mexiku (NMDH), aby vstúpilo a vydalo odporúčanie „všetci tí, ktorí absolvovali liečbu na "VIP kúpele" – vrátane tzv "upírske tváre" odporúča sa, aby ste sa nechali testovať na HIV a hepatitídu. “

upír_facelift_1

"Je veľmi dôležité, aby ktokoľvek, kto v máji alebo v júni 2018 dostal službu VIP s tvárou upíra alebo inú službu spojenú s injekciami, prišiel do úradu verejného zdravotníctva v meste Midtown bezplatne a dôverne testovať laboratórium a poskytovať poradenstvo.," uviedla Lynn Gallagherová, tajomníčka ministerstva zdravotníctva Nového Mexika (NMDH).

Rovnako ako pri tetovaní sú zahrnuté ihly a je potrebná správna sterilizácia alebo používanie jednorazových predmetov. Michael Landen, epidemiológ NMDOH, povedal, že áno "znepokojujúce, pretože ak nie sú ihly'Pri správnom zaobchádzaní s nimi môžete potenciálne zvýšiť riziko krvou prenosnej infekcie".

Snímka obrazovky 2018-09-12 o 19,24.14 hod

Luly Ruiz, majiteľka kúpeľov, trvala na tom, že na tvár používa iba jednorazové potreby. "Otváram ich pred svojimi klientmi vždy, keď prídu," povedala. "Chcem, aby si každý bol istý, aby bol každý šťastný a vedel, že nie'nemať nič."

Kým sa vyšetrujú jej tvrdenia, pohľad na dokumentáciu kúpeľov odhalil, že VIP Spa v skutočnosti nemala platnú licenciu na vykonávanie príšerných ošetrení tváre a kvôli zastaranému systému plánovania ani netušili, kto alebo koľko ľudí skutočne dostalo upírska tvár.