Killer Ink! Neslávne známe tetovanie odsúdených masových vrážd!

Spoločnosť Murder Ink-corporated!

Vnímanie, že námorníci, motorkárske gangy a zločinci nosia iba tetovanie, je našťastie teraz odmietnuté ako malarkey a hoci futbalové mamy na celom svete dnes športujú, existuje skupina jednotlivcov, ktorí stále žijú podľa starého stereotypu deviantného správania, ktoré sa deje ručne- v ruke s tetovaním.

Galéria, ktorú sme tu zostavili, nie je typická pre gangy ani pre drobných zlodejov. Táto skupina je notoricky známymi zlými chlapcami, ktorí svojim psychotickým asociálnym správaním urobili nezmazateľnú škvrnu na štruktúre spoločnosti..

Niektorých možno poznáte, zatiaľ čo o iných ste možno nikdy nepočuli a dúfajme, že ste nikdy nemali nechuť stretnúť sa s nimi osobne.

Zahrnuli sme aj jedno veľmi podivné tetovanie, ktoré dostal „civilista“ a ktoré vyvolalo veľa kontroverzií. Uvidis preco!

snímka obrazovky-2014-05-23-at-10-33-08

Fotografia prostredníctvom horrorpedie

Rogue Gallery of Ink!

Fotografia cez myfox Tento sadistický násilník bol odsúdený za zabitie troch žien v priebehu 10 rokov - 2. októbra 2002, 27. marca 2012 a 19. apríla 2012. Gibsonovo tetovanie je najpozoruhodnejšie, je to záhadné tetovanie, ktoré dostal v 23 rokoch. hodinová segregácia. Tetovanie znie „Death Row X3“ a nachádza sa na zadnej strane Gibsonovej hlavy. Je to očividný odkaz na jeho presvedčenie o troch vraždách.Fotografia prostredníctvom wiki Oficiálne si všetci členovia Waffen-SS nechali vytetovať krvnú skupinu na vnútornú stranu ľavého nadlaktia. Aplikoval to jednotkový lekár, spravidla počas základného výcviku. Ak niekomu chýbalo tetovanie, malo byť použité pri následnom lekárskom ošetrení.Fotografia cez reddit Fanúšikovi Teda Bundyho si v skutočnosti nechal vytetovať na bok bedrovú stopu/stopy po uhryznutí. Ako referenciu použila fotografiu miesta činu jednej z jeho obetí.Photo via ozy Tento chlap bol netvor mentálne aj fyzicky. V rokoch 1920 až 1929 znásilnil a zabil (uškrtením a bitím železnou tyčou) viac ako 22 mužov a chlapcov. Je tiež podozrivý zo sodomizácie viac ako 1 000 chlapcov. Panzram v súde na smrť uviedol: „Za svoj život som zavraždil 21 ľudských bytostí, spáchal som tisíce vlámaní, lúpeží, krádeží, podpaľačstva a v neposlednom rade som spáchal sodomiu na viac ako 1 000 mužských mužoch. bytosti. Za všetky tieto veci mi nie je ani trochu ľúto. Ramirez bol poslaný do cely smrti v roku 1989 po jeho odsúdení za 13 vrážd a 4 pokusy o vraždu v Kalifornii. Ramirez bol odsúdený za 13 vrážd, ale je podozrivý, že zabil a sexuálne napadol mnoho ďalších. Ikonický obraz Ramireza je o ňom v súdnej sieni, kde mu počas súdneho procesu bliká pentagramové tetovanie na dlani.Fotografia cez seattlepiTento chlap ešte nikoho nezabil ... V tomto zozname sa však dostáva na miesto z dvoch dôvodov. Prvým sú jeho diabolské rohy a tetovanie tváre so satanskými bradami a poznámky, ktoré urobil po zatknutí za náhodne bodnutie dvoch ľudí. Po zatknutí povedal dôstojníkom: „Každý deň bodnem jednu osobu ... je to lepšie ako pervitín.“Foto cez pinterestKto? Robím si srandu. Krstný otec všetkých sériových vrahov (hoci Manson počas svojej vlády nad „rodinou“ nikdy nezabil žiadnu z obetí) Svastika začínala ako „X“, ktoré si rezal do čela. Neskôr ho premenil na väzenské tetovanie svastiky. Manson má tiež ďalšie dve známe tetovania - jedno na každom predlaktí. Obaja sú ženskou hlavou.Tu teleportujeme za predpokladu, že všetky kriminálne tetovania sú nekvalitné. Yakuza (tiež známa ako gokudō sú členmi nadnárodných syndikátov organizovaného zločinu s pôvodom v Japonsku s odhadovaným počtom viac ako 100 000 členov) má úžasné tradičné japonské tetovanie. Sú známi predovšetkým prepracovanými zadnými dielmi a celotelovým oblečením. Aj keď pravé yakuza tetovanie sa vždy zastaví na krku a lakťoch, aby ho bolo možné skryť pod oblečením.

William Clyde Gibson III

Foto cez myfox

Tento sadistický násilník bol odsúdený za zabitie troch žien v priebehu 10 rokov – 2. októbra 2002, 27. marca 2012 a 19. apríla 2012..

Tetovanie, o ktorom sa Gibson zaujíma, je tajomné tetovanie, ktoré dostal počas 23-hodinovej segregácie. Tetovanie znie „Death Row X3“ a nachádza sa na zadnej strane Gibsonovej hlavy. Je to očividný odkaz na jeho presvedčenie o troch vraždách.