Legenda o tetovaní Jonathan Shaw a nakladaný pankáč!

Našiel sa nakladaný punk!

K plodu sa dostaneme v zaváracom pohári, ale skôr vám poviem VEĽMI rýchly životopis o tetovacej legende Jonathanovi D. Shawovi. Jonathan sa narodil 4. júla 1953, jeho otec, slávny big bandový hudobník Artie Shaw a jeho matka bola žena menom Doris Dowling.

V neskorých tínedžerských rokoch začal Shaw písať pre Los Angeles Free Press. Tam sa zoznámil s Charlesom Bukowskim, ktorý mal na jeho písanie vplyv. Vo veku 21 rokov Shaw odišiel z Los Angeles do Mexika. Po cestovaní prístavnými mestami ako obchodný námorník sa Shaw nakoniec usadil v brazílskom Riu de Janeiro, kde začal tetovať a žil až do návratu do Los Angeles v polovici sedemdesiatych rokov minulého storočia..

Keď sa vrátil do Los Angeles, Shaw začal tetovať na Long Beach Pike (alias „Pike“), pričom sa učil u amerického tetovača Boba Shawa. Jonathan strávil iba krátku dobu tetovaním v Los Angeles, New Orleans a Miami, než sa vrátil do New Yorku, kde bol predstavený tetovačovi Spider Webbovi..

Kým tetovanie bolo v New Yorku stále nezákonné, Shaw pracoval vo svojom vlastnom štúdiu po dohode iba na 1st Avenue a 1st Street až do roku 1991, keď otvoril prvý obchodný dom, verejný tetovací salón v New Yorku, Fun City Tattoo. Nachádza sa na 94. mieste svätého Marka v East Village.

Fun City slúžilo klientom ako Johnny Depp, Joe Coleman (maliar), Dee Dee Ramone, Howie Pyro, Johnny Winter, Jim Jarmusch, Albert a David Maysles a Max Cavalera. V roku 2001 Shaw predal Fun City a presťahoval sa späť do Rio de Janeira, aby sa zameral výlučne na spisovateľskú kariéru.

Dobre, čo teraz s otráveným plodom.

Ed-Wood-ed-wood-15732792-1280-696-660x358

Foto cez youtube

Tu'čo sa stalo…

Pracovníci banky LaGuardia Place v centre New Yorku našli nádobu s plodom a opustenú bezpečnostnú schránku.Krabicu vystopoval tetovací umelec Jonathon Shaw, ktorý odišiel z New Yorku pred 15 rokmi.Jonathon bol šokovaný, keď mu zavolali detektívi z New Yorku.Shaw povedal, že obsah škatule nevidel, pretože sa pred 15 rokmi presťahoval do Beverly Hills.Vedel, že banka sa zatvára, a nariadil manažérovi, aby akékoľvek položky v kolónke č. 625 postúpil jeho miestnej pobočke.Počas tetovania v New Yorku boli Shaw a Johnny Depp na slávnom, ale dnes už neexistujúcom blšom trhu, kde pribehol chlapík, ktorý ho poznal ako zberateľa zvláštnych vecí a povedal: „Toto si musíš overiť“ a mal by vrece ľudských prstov.Zdroje uviedli, že nie je podozrivá z trestnej činnosti - ale mestský súdny lekár preskúma obsah nádoby.

Centrálna banka

Pracovníci banky LaGuardia Place v centre New Yorku našli nádobu s plodom a opustenú bezpečnostnú schránku.