Zdá sa, že najobľúbenejšia kreslená postavička zo 60. rokov minulého storočia Freda Flintstonea narušila nielen určitý druh časovej osnovy, ale aj dimenziu, ktorá prináša dvojrozmerné kreslené postavičky do „skutočného“ sveta! Bohužiaľ, zdá sa, že pán Flintstone nedodržiava zákony o obmedzení rýchlosti 21. storočia a do tohto tisícročia ho privítali s dopravným priestupkom!

kamienkové kamene

Dona Schwartza, inak známeho ako Fred Flintstone, prenasledovala polícia v okrese Pasco na Floride (Florida? Oh, to by nemalo byť žiadnym prekvapením.). Keď konečne zastavil svoje inteligentné auto, ktoré bolo upravené tak, aby sa podobalo ikonickému prehistorickému motorovému vozidlu z karikatúry šesťdesiatych rokov minulého storočia, podľa polície sa Schwartz „stal neukázneným“.

Fred Flintstone vytiahol nad okres Pasco_1542038565918.jpg_13910857_ver1.0_1280_720

Po nejakej búrlivej výmene názorov, ktorá údajne zahŕňala nejaké odkazy na dôstojníkov, aby im Dino urobil niečo škaredé (iba srandujem. Nebola tam žiadna zmienka o milovanom dinosaurovi). Schwartzovi bol vydaný pokuta za prekročenie rýchlosti a neskôr prepustený s oznámením, že sa má dostaviť na súd!

5beb0e20240000420299b798

Policajné oddelenie Pasco chytilo inteligentné auto a na zastávke sa dobre zasmialo a zverejnilo na svojej facebookovej stránke niekoľko vtipných obrázkov. “Takto vyzeralo policajné spravodajstvo vedené inteligenciou v dobe kamennej,” uvádza sa v príspevku, ktorý obsahoval fotografie vozidla a bosého vodiča oblečeného v kostýme Flinstonovcov..

index