Obrieho králika našli mŕtveho!

Škandál, ktorý United Airlines vedú, práve zasiahol ďalší „rocker“ pre styk s verejnosťou po tom, čo slávny a superhodnotný králik záhadne zahynul pri jednom z letov z londýnskeho letiska Heathrow do USA.!

Zajačik, menom Simon, bol na ceste stať sa najväčším zajačikom na svete a podľa slov jeho majiteľky/chovateľky Annette Edwardsovej (ktorá je ironicky bývalým zajačikom z Playboy) bola úplne zdravá, keď bola umiestnená do nákladného trupu. “Simon absolvoval veterinárnu prehliadku tri hodiny pred letom a bol fit ako husle.” Uviedol Edwards.

Snímka obrazovky 09. 05. 2017 o 9.31.49

Foto cez twitter

Čo sa stalo na tom lete?

Simon, ktorý bol v súčasnosti takmer 3 stopy dlhý, bol na ceste k nemenovanému majiteľovi celebrít v USA. Zviera bolo však nájdené mŕtve po tom, čo Boeing 767-300 pristál na letisku O’Hare-čo je zhodou okolností to isté letisko, kde bol tento doktor brutálne odvlečený z lietadla UA.Edwards ďalej povedal: „Stalo sa niečo veľmi zvláštne a chcem vedieť, čo. Poslal som králiky po celom svete a nič podobné sa predtým nestalo. Klient, ktorý kúpil Simona, je veľmi známy. Je naštvaný. Annette Edwards stále zverejňuje obrázky budoárov na svojej twitterovej stránke.

3 stopy dlhé!

Foto cez twitter

Simon, ktorý mal v súčasnosti takmer 3 stopy, bol na ceste k nemenovanému majiteľovi celebrít v USA. Zviera bolo však nájdené mŕtve po tom, ako Boeing 767-300 pristál na letisku O’Hare-čo je zhodou okolností to isté letisko, kde bol tento doktor brutálne odvlečený z lietadla UA..