Otec a pes na každý mesiac!

Čas premýšľať o kúpe vianočných darčekov. A poznáte toho človeka, ktorý sa na vás teraz spolieha pri svojom každoročnom vtipnom kalendári? Máme pre vás kalendár. Ale namiesto toho, aby som parafrázoval, o čom je kalendár Dad Bods and Dog. Nechám toho, aby to za vás urobil tvorca, Ricki Beason.

“Náš kalendár obsahuje psy, ktoré sú k dispozícii na adopciu od troch rôznych záchranárov z Dallasu, z ktorých každý predstavuje svojho každodenného” dobrého chlapa “. Chceme stelesniť skutočné puto medzi mužom a jeho najlepším priateľom. formálne „Heartthrobs and Hound Dogs“, v ktorom vystupovali bezohľadní „hunky/buff“ muži, som sa rozhodol, že sa od toho chcem vzdialiť a ísť na to skôr humorným prístupom – s väčším dôrazom na záchranného psa. Dúfam, že tento kalendár prinesie každodenný úsmev na tvár osobe, ktorá si ho kúpi. Chcem, aby ľudia videli záchranných psov pre zábavných darebákov, ktorí dúfajú, že viac ľudí si bude chcieť adoptovať tieto bláznivé gule. Výťažok z tohto kalendára poputuje priamo trom príjemcom záchrany, aby mohli pomôcť zachrániť životy ďalším psom z celého Texasu.

Snímka obrazovky 2018-08-16 o 18.37.57 hod

Fotografia prostredníctvom Ricki Beason

Otec a pes na každý mesiac!

Foto cez Ricki Beason Otec: Aaron Dog: Oreo z The Love PitFoto cez Ricki Beason Otec: Nick Dog: Linus a Lucy zo záchrany zvierat Astasia’s AngelsFoto cez Ricki Beason Otec bod (od L do R): Chase, Nick, Eric Pes: Milo s Rescue Row (s Chase), Gizzy s Astasia’s Angels Animal Rescue (s Nickom), Bardot s The Love Pit (s Ericom)Foto cez Ricki Beason Otec: Jimmy Dog: Betty White z The Love PitFoto cez Ricki Beason Otec: Derrick Dog: Tux z The Love PitFoto cez Ricki Beason Otec: Brittan Dog: Kingston z Rescue RowFoto cez Ricki Beason Otec: Ryan Dog: Marty zo Rescue RowFoto cez Ricki Beason Otec bod: Chase Dog: Cricket od Astasia’s Angels Animal RescueFoto cez Ricki Beason Otec bod (od L do R): Shane, Simon, Jason, Derrick, Jay Dog (od L do R): County Road with Astasia's Angels (with Shane), April with Rescue Row (with Simon), Jensen with Astasia's Angels and Sammy with Rescue Row (obaja with Jason), Buster with The Love Pit (with Derrick), Dozer with The Love Pit (with Jay)Foto cez Ricki Beason Otec: Jared Dog: Woody with Rescue RowFoto cez Ricki Beason Otec: Jason Dog: Emmie so záchranou zvieraťa Astasia's AngelsFoto cez Ricki Beason Otec bod (od L do R): Derrick, Aaron, Jason Dog: Brooklyn (vzhľad portrétu pre The Love Pit s Derrickom), Amos s Rescue Row (s Aaronom), Bianca s Astasia's Angels Animal Rescue (s Jasonom) Kúpiť kalendár tu!

Január

Fotografia prostredníctvom Ricki Beason

Otec bod: Aaron

Pes: Oreo z The Love Pit