Pastelky a tetovacie stroje! Zoznámte sa s 11-ročným tatérom!

Prijíma schôdzky!

Honolulu Tattoo je malý, ale zaujímavý obchod v časti Panama City, ktorý sa pýši špecializáciou na tetovanie v štýle Normana Keitha Collinsa (alias Sailor Jerry) – teda názov obchodu. Honolulu sa môže pochváliť aj dvoma ďalšími vzrušujúcimi a nepredvídateľnými funkciami. Samotný obchod je navrhnutý tak, aby vyzeral ako dom na strome, pretože majiteľ Ali Garcia chcel vytvoriť atmosféru, ktorá bola náladová, zábavná a jedinečná. Druhou a najnovšou injekciou vzrušenia je pridanie ich najnovšieho tatéra.

Obchody s tetovaním sú spravidla zakázané mladistvým a v Honolulu nenájdete potetovaných zákazníkov mladších ako 18 rokov. Nájdete však tetovacieho umelca, ktorý ešte nedosiahol ani mladistvý vek-stretnite 11-ročného Ezraha, známeho tiež ako Ez The Shark a Garcia ho prijal za učňa..

Dokážete si asi predstaviť, že Ezrah sa stala tak trochu miestnou celebritou a podľa Wynter Rosen, Ezrahinej matky: „Mali sme veľké šťastie, že sme mali rady ľudí, ktorí sa dobrovoľne nechali tetovať a každý klient, ktorého si nechal vytetovať, bol naozaj šťastný a ohromený. “

Snímka obrazovky 08. 06. 2017 o 10.17.34 hod

Fotografia prostredníctvom eztheshark

Zoznámte sa s The Tattoo Prodigy!

Majiteľ Honolulu Ali Garcia je priateľom rodičov Ezrah a jednu noc po víne a syre sa Ali opýtal, či si Ezrah chce vyskúšať tetovanie? Foto na ezthesharkAli bol ohromený Ezrahovým talentom a nadšením a ponúkol mu vyučenie. Ezrahina matka bola nadšená a je Alimu vďačná za to, že dala svojmu synovi príležitosť. Pri písaní tohto článku Ezrah dokončil viac ako 20 tetovaní a zaznamenal množstvo učňovských hodín, ktoré vyplnili farbu na predtým načrtnutých tetovaniach. Ezrahina mama vidí, ako sa jej syn každý deň zdokonaľuje vo svojom remesle. Hovorí, že miluje tetovanie v tradičnom štýle - najmä žraloky!Fotografia prostredníctvom ezthesharkeztheshark Ďakujem @margaritamarzo za dôveru vo vašu tetovaciu pištoľ. Ale mama, musím povedať, že si skutočne najlepšia mama, akú som kedy mohol mať. Som to najšťastnejšie dieťa na svete s tou najúžasnejšou rodinou.Ezrah je 11-ročný renesančný muž. Okrem toho, že je učňom tetovania pre deti, od 2 a pol roka študoval bojové umenia, hrá na klavír a bicie a účinkoval v troch divadelných produkciách ... a samozrejme každý deň kreslí a maľuje.Foto cez siemprequise.serpalmeraeztheshark To najlepšie, čo sa dnes stalo! Dostal som príležitosť tetovať svojho školského učiteľa matematiky. Bol taký nadšený, že si dal tetovať, takže to bola taká česť. Gracias Carlos por ayudarme a ser mejor. Gracias @margaritamarzo por enseñarme. Gracias @cortestomas por challenge me. Ďakujem mame a otcovi za všetku podporu. ?@siemprequise.serpalmera. Mimochodom, moje topánky a topánky môjho učiteľa sú VANS? ⚡️ ?? gracias @vanspty ??Wynter opisuje svojho syna ako „starú dušu“ a hovorí: „Je krásne vidieť ho takto prekvitať ... Bude môcť tetovať alebo učiť, pretože sa to všetko učí vo veku 11 rokov. Toto je skutočne dar. “

Ako to všetko začalo

Fotografia prostredníctvom eztheshark

Majiteľ Honolulu Ali Garcia je priateľom Ezrahiných rodičov a jednu noc po víne a syre sa Ali opýtal, či si Ezrah chce vyskúšať tetovanie? “Bol prekvapený, ale veľmi vzrušený a ja som zdvihla ruku ako správna matka,” hovorí Wynter.

Prvé tetovanie!

Ezrah v práci

Fotografia prostredníctvom eztheshark

Farebná práca

Fotografia prostredníctvom eztheshark