(Nico) le, veselé kombo BFF, o ktorom ste nevedeli, že ho potrebujete

How Far is Tattoo Far, moderovaná obľúbenou americkou „fašírkou“ na Jersey Shore, Nicole „Snooki“ Polizzi a TV Land’s Younger, Nico Tortorella, je konečne tu. Tento štvrtok-známejší pre fanúšikov Jersey Shore ako „Jerzday“-o 21:00 môžete sledovať, ako Nicole pije víno a Nico dráždi hostí pod ihlou, čím posilňuje očakávanie „obetí“ so zaviazanými očami, aby čakali na prekvapujúce tetovanie, ktoré si priatelia vyberú. , páry, rodinní príslušníci a frenemy sa navzájom vyberajú. Americká adaptácia je založená na britskej hitparáde Just Tattoo of Us.

Títo dvaja navštívili Inked Magazine a spojili sa pochádzajúc z veľkých talianskych rodín, milovali kultúru tetovania a príležitosť byť schopní zdieľať intimitu dvoch ľudí, ktorí si navzájom vyberajú prekvapivé tetovania. Dokonalý pár hovorí: „Bez LBGTQ nemôžete mať GTL. Spolu s Nicole sme perfektnou kombináciou Drag Queen a Jersey Shore. “ Onidokonca sa navzájom dokončiť's vety. Pre Tortorellu a Polizziho je najpôsobivejšou súčasťou hostenia filmu How Far is Tattoo Far „naučiť sa viac o dôvere ako o tetovaní“ a ako môže byť spojenie medzi dvoma ľuďmi, ktorí prechádzajú touto skúsenosťou, rovnako trvalé ako atrament na ich telá.

“Existuje toľko osobností a toľko rôznych spôsobov, ako reagovať na situáciu,” povedal Polizzi.

Tortorella dodal: „Dozvedel som sa viac o spôsobe, akým ľudia pôsobia ako celok, a to, že som natáčal túto šou dva týždne, než o čomkoľvek inom, na čom som kedy pracoval.“

Inked Mag, How Far is Tattoo Far, Nicole and Nico

Pozrite sa na Sneak Peak!

Inked Mag, How Far is Tattoo Far, Nicole and NicoInked Mag, How Far is Tattoo Far, Nicole and NicoInked Mag, How Far is Tattoo Far, Nicole and NicoOtázka: Najdivokejší výber tetovania z výstavy? Nicole:

Ktorú hviezdu by ste si nechali vybrať prekvapujúce tetovanie?

Otázka: Ktorého predstaviteľa by ste si nechali vybrať prekvapujúce tetovanie?

Nicole: “Pravdepodobne Jenny, pretože sme najlepší priatelia a navzájom by sme sa dráždili, že je to hrozné, ale myslím si, že by sme urobili niečo veľmi materské a milé, aby sme reprezentovali naše deti.”

Nico: “Predstav si, že by si mi, kurva, Ron vybral tetovanie.”

Nicole: “Vieš, bol by to konský penis, ktorý by mi vychádzal z zadku.” Nerobím si srandu. Zabil by ma. “

Nico: “Pre mňa pravdepodobne Molly Barnard.” Je ako hyper inteligentná a skutočne sladká a vybrala by si súčasne niečo politické, duchovné a sentimentálne."

Bonusové video