Uštipne ťa!

Batwoman je späť a je prinajmenšom rodovou tekutinou! To je pravda a o Hollywoode sa hovorí, že novú Bat Woman bude hrať 32-ročná herečka Ruby Rose (Langenheim) známejšia rovnako ako Ruby Rose, je austrálska modelka, DJ, nahrávačka, herečka, televízna moderátorka , a bývalý MTV VJ. Rose sa objavila v mediálnom svetle ako moderátorka na MTV Australia, po ktorej nasledovalo niekoľko významných modelingových koncertov, predovšetkým ako tvár Maybelline New York v Austrálii. Okrem svojej modelingovej kariéry bola hostiteľkou rôznych televíznych šou v Austrálii.

o-RUBY-ROSE-570

Rose sa začala v roku 2008 serióznej hereckej kariére a rozbila sa tu v USA, keď získala hlavnú úlohu v tretej a štvrtej sérii seriálu Netflix Oranžová je nová čierna. Má tiež veľké úlohy v akčných filmoch Resident Evil: The Final Chapter (2016), xXx: Return of Xander Cage (2017) a John Wick: Chapter 2 (2017) a hudobnej komédii Pitch Perfect 3 (2017).

Break-Free-Ruby-Rose-No-Gender

Rose Rose vyšla ako lesbička vo veku 12 rokov. Vzhľadom na svoju sexualitu znášala od spolužiakov slovné posmešky a fyzické týranie, ktoré viedlo k pokusu o samovraždu. Ako dieťa bola tiež sexuálne zneužívaná príbuzným a má bipolárnu poruchu a klinickú depresiu.

[typ reklamy ="nad obrázkom-1"

]

Ruby-Rose-1

Pokiaľ ide o nesúlad pohlaví v detstve, Rose povedala, že keď bude veľká, chce byť chlapcom a šetrí peniaze na fyzický prechod zo ženy na muža..

Ruby-Rose-in-Orange-is-the-New-Black-on-Netflix

Šťastnejšie časy pre krásnu slečnu Rose. Ako práve teraz!

batwoman-cast080718

Sieť CW obsadila Ruby Rose, aby si zahrala Kate Kane alias Batwoman. Postava bude predstavená na každoročnom crossoverovom podujatí siete DC túto zimu a sieť tiež vyvíja samostatnú sériu okolo postavy.

31-Ruby-Rose-akt-sexy

Ak sa chopí série Batwoman, otvorene homosexuálna Rose – ktorá sa identifikuje ako rodová tekutina – bude v popredí televízneho seriálu zameraného na LGBT superhrdinu. “Kate Kane, vyzbrojená vášňou pre sociálnu spravodlivosť a zmyslom prehovoriť svoj názor, sa vyšplhá do ulíc Gothamu ako Batwoman, lesbická a dobre vyškolená pouličná bojovníčka, ktorá má za cieľ uhasiť obnovu mesta v kriminalite, ktorá zlyhala,” uvádza sa v oficiálnom denníku. . “Ale ešte ju nenazývaj hrdinkou.” V meste, ktoré zúfalo hľadá záchrancu, musí Kate prekonať vlastných démonov, než prijme výzvu byť Gothamovým symbolom nádeje. “

Main-RubyRose