TETOVANÉ Z OČÍ NA PRSTY – MIKKI UPRAVENÉ!

ONA'JEDEN ŤAŽKÝ TETOVANÝ BADASS!

Byť v dnešnej dobe silne tetovaný je stále trochu novinka, ale rozhodne nie je nič neobvyklé a vo svete extrémnych úprav tela sa zdá, že existuje obrovský pokrok v oblasti rodovej rovnosti. V skutočnosti dokonca môžem povedať, že je tam takmer toľko žien silne potetovaných ako mužov.

Teraz Mikki Modified nie je váš normálny potetovaný model v žiadnej z týchto kategórií. Nie je to ani váš „konvenčný“ silne potetovaný model a my vám doplníme podrobnosti.

Prvá vec je, že Mikki by bola krásna modelka s tetovaním alebo bez tetovania. Predtým, ako dostala všetok atrament, bola ohromujúca, a tak sa stáva, že je teraz prakticky zabitá od hlavy po päty. Je tiež veľmi talentovanou tetovačkou; vlastní obchod s tetovaním All City Tattoo na južnej Floride a urobila skok do sveta tetovania rohovky s pár prenikavými červenými očami.

Poďme sa teda pozrieť na modelingovú stránku tejto multitalentovanej potetovanej krásky!

Snímka obrazovky 2017-04-13 o 18.27.56 hod

Foto cez instgram

ČAS ZÍSKAŤ!

Fotografia prostredníctvom instgramu Rozhodne urobíme!Fotografia cez instgram Jej tetovanie je farebne zladené s oblečením!Fotografia prostredníctvom instgramu ... vyzerá to úžasne!Fotografia prostredníctvom instgramu Toto je uhol, ktorý milujeme!Foto cez instgram Silný pohľad!Fotografia cez instgram Južanské dievča s atmosférou západného pobrežia.Fotografia prostredníctvom instgramuFotografia cez instgramMikki v práci.Fotografia prostredníctvom instgramu ... Mikkiho jedinečným spôsobom.Foto prostredníctvom instgramu Nebojte sa, nevyhráme!Fotografia cez instgramToto je hardcore! Na mňa príliš drsné.Fotografia cez instgram Nemôže utekať pred policajtmi s † hadičkovými podpätkami!Fotografia cez instgram Ale čo iné to môže byť s modelkou ako Mikki?Fotografia prostredníctvom instgramu Nemôžete sa pozerať preč!Fotografia cez instgram ... diablovej zbrane!Fotografia prostredníctvom instgramuPovedali sme vám to od hlavy po päty!Fotografia prostredníctvom instgramu Žiadny photoshop tu!

Nasleduj ma!

Fotografia prostredníctvom instgramu

Určite budeme!