Dávajte si pozor na tanečníkov póla!

Niektorí ich milujú a niektorí nenávidia a niektorí ich milujú natoľko, že si ich dajú vytetovať na telo. Hovoríme o striptérkach a ľuďoch, ktorí majú obraz striptéra ako tetovanie.

Tu je doba, kde umenie napodobňuje život. Tetovania, ktoré sa chystáte vidieť, prechádzajú spektrom od skutočne pekných po tie najhoršie a všetko medzi tým … rovnako ako to, s čím sa môžete stretnúť, keď prejdete dverami svojho obľúbeného pásového spoja.

Nikdy by sme nikomu nepovedali, čo by si mali alebo nemali dávať na svoje telo. Žiadame iba, aby ste preskúmali svojho umelca a zaistili, že tetovanie, ktoré dostanete, budete hrdí na to, že ho môžete predvádzať a bude vám príjemné, keď ho budete mať na tele. zvyšok vášho života (Barring laser.)

striptérky

 Foto cez reddit

Krok týmto smerom. Je tu priestor pre ešte jedného!

Fotografia cez redditTento striptér máFotografia cez reddit Je to roztomilé a šikovné!Fotografia cez redditTento chlap musí OPRAVDU milovať striptérky!Fotografia cez reddit Unikátny pravopis pre aFotografia cez redditA nie je to zlé tetovanie.Fotografia cez reddit To je veľký kus!Fotografia cez reddit ... toto prevedenie striptéra nie je veľmi presné.Fotografia cez redditC 'mon chlapci, toto dievča si zaslúži tip!Fotografia cez reddit Je toto umiestnenie produktu pre Reebok ?!Fotografia prostredníctvom redditToto tatto vyhrá za najšikovnejší koncept striptéra. Trochu hrubé, ale šikovné.Fotografia cez reddit Nie sme si istí, či je toto dievča oproti nám alebo nám ukazuje svoj zadok?Fotografia cez reddit Toto je záväzok.Fotografia cez redditTento tat má trochu secesný vzhľad.

Zombie striptérka

Foto cez reddit

Tento striptér je na "zomrieť" pre!