Tu je obrázok Batman’s Dick! Nová séria DC je plná frontálnej akty!

Temný rytier Dong!

Super hrdinovia sú známi tým, že robia veľa vecí. A hoci mnohí tvrdia, že Batman nie je skutočný superhrdina – keďže mu chýbajú skutočné superveľmoci – napriek tomu sa mu podarilo nespočetne veľa príležitostí zachrániť populáciu mesta Gotham a v skutočnosti porazil niektorých nepochybných superhrdinov. Čo však Batmanovi môže chýbať v nadľudských atribútoch, vynahrádza tým, že je jedným z najsexi mužských dobrých chlapcov v histórii-a to platí pre mnohých hercov v skutočnom živote, ktorí ho stvárnili..

Snímka obrazovky 2018-09-20 o 18,13.06 hod

To, čo tu zažijeme, je však zriedkavý prípad, ak nie prvý! V tomto premiérovom čísle novej minisérie Briana Azzarella a Lee Bermeja Batman: Sakra má jedinečnú scénu, v ktorej Temný rytier odhaľuje časť seba, akú sme nikdy predtým nevideli … jeho vtáka! Je to tak, po desaťročiach komiksov, ktoré majú povesť škrípavej čistoty a superhrdinovia si nechávajú spodnú bielizeň, bez ohľadu na to, spoločnosť DC vydala komiks, na ktorom je prominentne vidieť Batmanov nevyžiadanú poštu. Z nejakého dôvodu však bol upravený mimo digitálnej verzie.

Batman-Damned-Comic-Staršie-Nahota

Takže, čo je Batman: Sakra všetko o? Z neznámeho dôvodu je Batman postihnutý amnéziou, len aby zistil, že Joker nečakane zomrel. Teraz si Batman so stratou pamäte myslí, že možno zabil Jokera. Veriac, že ​​mohol byť v bitke s dnes už zosnulým Jokerom, si Batman vyzliekol kostým a nechal ho Batcomputerom skenovať prípadné zranenia, ktoré by mohol utrpieť. Sekvencia predvádza nerušený pohľad na Batmanov zadok a potom tieňový obraz spredu, kde môžete jasne vidieť obrys jeho … haraburdu!

batman_thedamned1_5hero

Kliknite tu vidieť to na vlastné oči! Prvý výstrel je bezpečný, takže ak sa niekto pozerá na vašu obrazovku, budete v bezpečí … prinajmenšom dovtedy, kým sa neposuniete nadol …, aby ste odhalili jeho vtáka!

batman-damned-nahota-censored-1134671

Damned je súčasťou novej série DC Black Label, ktorá je určená pre komiksy zamerané na dospelé publikum. Bude to znamenať, že uvidíme viac dongu Temného rytiera?