Inked-Airvape-header

Spoj VaporNation

Vzhľadom na to, že v poslednej dobe na vaporizéry dopadá všetko teplo, zdá sa, že vaperi nemajú na svojej strane priateľa, ale prvým krokom k prijatiu je zmena spoločného spojenia s vapermi. Dámy a páni, je načase vapovať ako dospelí.

Keď niekto vytiahne na verejnom mieste svoje veľké, tučné vape, spravidla vzniká niekoľko táborov, ktoré rozdeľujú vnímanie verejnosti a názor na vaping. Jeden tábor pevne verí, že to, čo robia, je nesprávne, možno urážlivé a pravdepodobne veľmi škodlivé pre nich aj pre ich okolie – nazveme ich námestia. Potom sú tu kolegovia vaperi, pričom my osobne na tomto verejnom mieste nevábime, schvaľujeme vaše použitie všemohúceho vape, ale odsudzujeme aj vašu nerozvážnosť a prejav pochybnosti. Nakoniec sú tu ľudia, ktorí nie sú v kontakte a v úžase z toho, čo sa deje, vyslovujú „Čo je to mystické zariadenie?“ alebo niečo podobné.

Členovia tohto tretieho tábora sú starí, ako skutočne starí. Ak si myslíte, že by ste mohli byť súčasťou tohto tábora, pred ďalším čítaním si dajte okuliare na čítanie. Už máš okuliare? Oblečte si ďalší pár.

Pre starých ľudí a nezasvätených sa ponoríme do rýchleho prehľadu o tom, čo je vaporizér. Laicky povedané, vaporizér je zdroj energie, ktorý poháňa atomizér, ktorý ponúka váš výber materiálov (e-džús, sušené bylinky, voskové oleje a koncentráty). Vaporizéry majú mnoho foriem, od O.G. stolné vaporizéry na suché bylinky, na vape perá, až po moderné prenosné vaporizéry. Hoci ktorákoľvek z vyššie uvedených kategórií môže obsahovať ponuky z hľadiska ceny a kvality, ktoré sa pohybujú od jednoduchej zmeny až po peniaze Rolls. Aký je teda rozdiel? Cenový bod v zásade určuje kvalita vaporizéra a použité materiály.

Ak ste vape nikdy nepoužívali alebo máte obmedzené skúsenosti, pravdepodobne ste s vape perom oboznámení. Vape pero je synonymom myšlienok vaporizérov väčšiny ľudí. Aj keď to sám o sebe nie je problém, je dôležité vedieť, že je toho oveľa viac. Ak chcete vape ako dospelý, prvým krokom je rozpoznať Obchodné praktiky.

Jeden z našich obľúbené vapy AirVape Xs v súčasnosti stelesňuje vlastnosti a eleganciu potrebnú na to, aby ste vape mohli vyrastať ako dospelí. Vaporizér AirVape Xs, vytvorený s precíznym dôrazom na detail, vyhradený pre remeselné výrobky, zaberá vlastnú triedu. AirVape Xs, zabalený do odolného a ľahkého hliníka, sa dodáva v rôznych farbách a je rafinovane navrhnutý tak, aby zodpovedal mobilným zariadeniam obľúbenej ovocnej spoločnosti všetkých. AirVape, najtenší vape na trhu, si stále zachováva najvyššiu úroveň funkčnosti. Forma a funkcia? Znie to ako dospelácka kombinácia.

Pamätáte si, ako sme spomenuli, že rozdielom v cene je kvalita konštrukcie a použité materiály? AirVape Xs dokáže začiarknuť obidve škatule s dôkladnou konštrukciou a materiálmi, ktoré kričia „bez nákladov“, všetky dostupné za mizerné 179 dolárov. Nič skutočne nehovorí „Som dospelý AF“, ako keby som šetril peniaze. Keď už hovoríme o finančnej zodpovednosti, moji novopečení dospelí, najlepší spôsob, ako rozšíriť svoj zelený život, je maximalizovať účinnosť vašej sušenej bylinky. Vaporizácia je najefektívnejší a najhospodárnejší spôsob konzumácie suchých bylinkových alebo voskových olejov a koncentrátov. Vaporizér AirVape Xs dokáže z každej relácie vyprodukovať dodatočnú účinnosť.

Vďaka presným ovládacím prvkom teploty, brilantne zobrazeným na obrazovke s vysokým rozlíšením, dokáže AirVape Xs zaistiť, že vytlačíte každú účinnú látku z toho, čo vape. Keramická vykurovacia komora zaisťuje čisté odparovanie, pričom sa spoľahlivo vyhýba akémukoľvek škodlivému spaľovaniu. AirVape má tiež vibračnú funkciu, ktorá vás upozorní, keď dosiahne správnu teplotu, takže nevonia vaše bylinky bez toho, aby ste udreli. Navyše, funkcia automatického vypnutia na vaporizéri AirVape Xs zaisťuje, že nebudete míňať batériu, a taktiež podporuje nižšiu spotrebu. Vedieť, kedy je dosť, je veľmi dôležitou (ak nie vždy zábavnou) súčasťou dospievania.

napustený obrázok airvape 3

Teraz, keď ste vybavení správnymi nástrojmi pre svoju prácu, pozrime sa na niektoré činnosti, ktoré je potrebné urobiť a čo nerobiť, aby ste v nich mohli párať ako dospelí..

Nie

  • Buď ten chlap (alebo gal), ktorý nenápadne bije Mod alebo iné smiešne zrejmé vape v uzavretom priestore okolo ľudí, ktorí nie sú s príčinou.Vážne, nejedná sa o súťaž stíhajúcu cloudy; nikoho nezaujímajú vaše „chill“ dymové triky. Žiadna osoba by nemala ochutnať chuť vašej e-šťavy v ich Cobbovom šaláte.
  • Rozprávajte ľuďom o tom, aká je vaša zostava alebo súprava, alebo si vyrobte doma, na mieru, čokoľvek.Rozumieme, vykopávate vaping, to je naozaj úžasné. V skutočnosti je biť vape sladké a všetko, ale nemusíte o tom hovoriť ako o blahosklonnom zamestnancovi obchodu s rekordmi z filmu z 90. rokov.. Nie “vape bros.”
  • Predpokladajme, že všetky vapy sú rovnaké. Nie všetky vaporizéry sú lacno vyrobené elektronické cigarety, ktoré v ústach prvých adoptorov zanechali zlú chuť. Ľudia, ktorí vyskúšali vaping, sa nakoniec vrátili k analógovým cigaretám, pretože si mysleli, že cigaretový dym je menej nebezpečný. Toto nie je žiadne.
  • Reťazový Vape. Váš vape je určite skvelý a môžete ho vziať kamkoľvek. Je dôležité si uvedomiť, že to, že môžete vapovať, neznamená, že by ste mali vapovať. Správajte sa k svojmu vape s rešpektom, mohli by ste nosiť fľašu Jack Daniel’s vo fľaši s vodou a piť ju celý deň, ale pravdepodobne by ste nemali.
  • Noste vape žalúzie.Vape, podobne ako smartphony alebo iné elektronické zariadenia, vás môžu odvádzať od ľudí a vecí okolo vás. Nedovoľte, aby sa z toho stalo nervózne kliešť alebo barla; sú veci, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Aj keď ak budete ignorovať tento a vojdete do steny/stĺpu/šachty pri vapovaní, urobíte náš rok.

Inkedairvapeimage 1

Urob

  • Pri vapovaní na verejných miestach používajte diskrétnosť.Toto je najväčšia sťažnosť neovercov na tých, ktorí vapujú, nie je to štatistika. Čo sa týka vášho vape pera, dodržte Gandolphovu radu „držte ho v tajnosti, uchovávajte ho v bezpečí“. Navyše nie je nič zábavnejšie ako vplížiť sa do vape, keď to nikto nevie povedať.
  • Staňte sa pozitívnym vape evanjelistom. Odpovedajte na otázky, ktoré majú ľudia o vapingu, pomôžte začiatočníkom, aj keď chcú namiesto vami preferovaného režimu box vape pero. Odstrihnite machizmus a vape snobstvo. Vaping má negatívny význam; zmeniť myslenie ľudí.
  • Postarajte sa o svoje zariadenie. Aby vaporizéry fungovali v kvalitnom stave, vyžadujú pravidelnú údržbu. Nájdite si čas na čistenie a starostlivosť o svoj vape. Nikto vás nechce vidieť narážať na 100 wattovú špinu.
  • Moderovanie cvičenia. Teraz si už dospelý, tak to ukáž. Vaporizéry, ako sú AirVape Xs a mnoho ďalších moderných vape pier, majú funkciu automatického vypnutia, aby ste si načasovali relácie vape. Používajte ho, keď ho potrebujete, nie, keď nie.
  • Zdielať lásku. Odovzdajte vape, fajčeniu a iným formám spotreba suchých byliniek majú bohatú históriu sociálnych interakcií. Prenosné vaporizéry majú možnosť relácie s viacerými členmi, tak využite výhody. To nielenže prináša ľuďom príležitosť vidieť, o čom je vaping; prax inklúzie dáva dobrú tvár plagátu na vaporizáciu. Nech je táto dobrá tvár vašim štedrým hrnčekom nafukujúcim oblaky.

Pretože vaping je stále v plienkach, etiketa vape sa bude musieť vyvíjať, pretože používanie a viditeľnosť vape pier a iných prenosných vaporizérov sa stále zvyšuje. Vďaka týmto pokynom sa budete vapovať ako dospelí ďaleko pred mladými vape. Odošlite slovo ďalej, ako vaping dospelý, vezmite na seba pastierske stádo a šírte slovo.

Našťastie tu obsiahnuté informácie sú užitočné pre skúseného vapera aj pre začiatočníkov, ktorí sa chcú pripojiť k svetu vaporizácie. Aj keď je na internete určite živá komunita nadšencov vaporizácie, s množstvom dostupných informácií je niekedy ťažké nájsť spoľahlivé zdroje, s ktorými by ste sa mali poradiť. Ak potrebujete ďalšiu literatúru na túto tému, pozrite sa toto časť zdrojov pre ďalšiu vape inteligenciu.

Vylúčenie zodpovednosti, vzhľadom na súčasné predpisy FDA by sme pravdepodobne mali tvrdiť, že nemôžeme legálne tvrdiť, že vaping je bezpečnejší ako fajčenie (ehm). FDA tiež tvrdí, že vaping nie je životaschopným prostriedkom na odvykanie od fajčenia, takže z právneho hľadiska by sme nikdy nepovedali inak. V konečnom dôsledku je v mene spotrebiteľa zostať informovaný a robiť zodpovedné rozhodnutia, ako veľmi dospelý.

Tento stĺpec je súčasťou partnerstva medzi spoločnosťami Inked a VaporNation.

Inked-Airvape-image 2