Video! Starbucks Hero dostane bodnutý do krku, ale bojuje!

Nehrajte si s týmto chlapom!

Monitorovacie video z kalifornského Starbucks z Fresna jasne ukazuje dramatický moment, kedy hrdinský zákazník spoločnosti Starbucks vzal zákon do vlastných rúk a zbil ozbrojeného lupiča stoličkou. Hrdina Cregg Jerri (58) a podozrivý Ryan Michael Florez (30) boli v boji obaja bodnutí. Tvrdý klinec Jerri mu v skutočnosti vytiahol nôž z krku a podozrivého bodol'je s vlastným nožom počas boja.

Snímka obrazovky 25. júla 2017, 18.34.36

 Foto cez youtube

Lúpežník sa stretáva so svojim zápasom!

Foto cez youtube Podozrivý v modrej maske Transformera sa blíži k pultu Starbucks a ukazuje na realisticky vyzerajúcu zbraň. Mladej žene za pultom podá tašku a začne výhražnými pohybmi mávať veľkým nožom. Nejaký idiot zo Starbucks sa na Jerriho usmeje a pokračuje v čistení stolov.Foto cez youtubeJerri-58-ročný obchodný riaditeľ spoločnosti Frito-Lay, ktorá je pravidelným hosťom Starbucks a vie, že baristi berú stoličku a obvinia podozrivého. Nejaký idiot zo Starbucks sa na Jerriho usmeje a pokračuje v čistení stolov.

Robí svoj prístup!

Foto cez youtube

Podozrivý v modrej maske Transformera sa blíži k pultu Starbucks a ukazuje na realisticky vyzerajúcu zbraň.

Mladej žene za pultom podá tašku a začne výhražnými pohybmi mávať veľkým nožom. Nejaký idiot zo Starbucks sa na Jerriho usmeje a pokračuje v čistení stolov.

Bláznivé video!

Foto cez youtube