Worlds Strongest Man je tiež v obľúbenej televíznej šou

440 libier hrubej sily!

Gigant 6 stôp až 9 palcov, 440 libier, zotrel podlahu so svojimi protivníkmi v tohtoročnej súťaži Najsilnejší muž sveta. Tento rok najvyhľadávanejšia udalosť sa konala v Manile na Filipínach, kde však súťažili tí najlepší a najväčší., "the "obr muža's" najbližší súperi Mateusz Kieliszkowski a Brian Shaw zaostali o viac ako 5 bodov.

Jediným mužom, o ktorom sa fanúšikovia domnievali, že by mohol mať šancu poraziť veľkého chlapa, bol Eddie Hall, ktorý v roku 2016 vytvoril svetový rekord v mŕtvom ťahu s 1100 libier, ale kvôli zdravotným problémom musel odísť do dôchodku. Hall skončil a odovzdal svoj titul 440 librovému obrovi. Avšak ešte predtým, ako Hall vypadol zo scény, všetky znaky naznačovali, že veľký muž víťazí – pričom prvé miesto vyhráva už pod jeho vzpieracím pásom na tohtoročnej súťaži Arnold Strongman Classic a v súťaži Najsilnejší muž Európy.

závažia

Tu je niekoľko najdôležitejších momentov muža, ktorý sa pohybuje po horách!

440 libier hrubej sily!

Nosnosť 350 libier. lopta okolo!No, okrem dvoch visiacich z baru!Myslím, že to môžem zdvihnúť ... vo svojich snoch!Zoznámte sa s Hafthorom Juliusom Bjornssonom, ktorý je pre mnohých známejší ako Gregor ‘The Mountain‘ Clegane, v televíznej šou Hra o tróny!

Hrajte Catch!

Nosnosť 350 libier. lopta okolo!

Žiť zo sveta's Najsilnejší muž 2018

Napätie narastalo so zvyšovaním hmotnosti!

Obrovské množstvo hmotnosti!

Väčšia hmotnosť, ako väčšina môže drepovať!