10 minút v nebi s 20 obrázkami Bretónska! Plus 2 videá!

Tento zadok je Bangin!

Dobre, pre tých pár ľudí, ktorí nikdy nepočuli o Brittanyi Razavi, je tu rýchle školstvo, než sa dostaneme k tomu, kvôli čomu sme sem všetci prišli … fotky jej nádhernej tváre a celého tela BEE-U-TEE-FULL.

Brittanya je rodáčka z južnej Kalifornie, ktorá sa prvýkrát zapísala ako tetovací model. Razavi'Kariéru modelky podporilo jej vystúpenie v televízii reality v roku 2009 s VH1's Rock of Love Bus and Charm School 3. Pre šťastie, že predtým odmietla úlohu v televíznej reality šou Skutočná šanca na lásku.

Teraz Brittanya nafukuje instagram s viac ako 9 miliónmi sledovateľov a je generálnou riaditeľkou svojej vlastnej odevnej spoločnosti 187 Avenue.

Snímka obrazovky 2017-04-27 o 16,35,32 hod

 Foto cez instagram

Pozrite sa na toto telo!

Foto cez instagramMydlová voda a lupene ruží!Fotografia prostredníctvom instagramu Jednoducho by sme omdleli!Foto prostredníctvom instagramu Tričko sme prečítali a zaväzujeme sa!Fotografia cez instagram A milujeme to!Fotografia cez instagram A robí to jačmeň. Možno bitku prehrá!Fotografia prostredníctvom instagramu Teraz by to bolo nebo!Fotografia prostredníctvom instagramu Hovoríme o tangách!Fotografia cez instagramVäčšie a lepšie ako Kim!Fotografia prostredníctvom instagramu Musí ísť na nudistickú pláž!Foto prostredníctvom instagramu Ako morská panna vyplavená na breh!Fotografia cez instagram ... znak hodiny!Foto cez instagram Čas do postele Brittanya!Foto cez instagramJeden zakrýva a druhý sťahuje!

Čas na kúpeľ!

Foto cez instagram

Mydlová voda a lupene ruží!

Malý prúžkový vtipálek!

Foto cez instagram

Stlačením šípky spustíte prehrávanie videa!