Oči sem, pane!

Iste, existujú chlapci na zadku a zadok, ale zdá sa, že drvivá väčšina mužov mala svoj prvý „fetiš“ pre ženské prsia. Dobre, dobre, viem, že ste všetci psychiatri v kresle okamžite preskočili na teóriu dojčenia … a v tomto predpoklade môžete mať celkom pravdu. Vieme však iba to, že ženské prsia sú jednou z krás prírody a k tomu dodávajú úžasný atrament a hovoríme o živom, dýchaní, prechádzkach a rozprávaní.!

Ak je tetovanie pod prsníkom urobené správne, pracuje s prúdom ženskej formy-pracuje s tvarom prsníkov, aby neuberalo na ich kráse, ale iba ho zvýraznilo..

Zostavili sme galériu 20 nádherných tetovaní pod ta-ta, ktoré si môžete užiť!

26cf33f4f2f065ba4fb4e0c13da177ae

 Foto cez pinterest

Uspokojte svoje oči!

Fotografia prostredníctvom pinterestKvetiny, okvetné lístky a listy fungujú ako kvetinové kúzlo!Lego superman prichádza na záchranu poprsia!Fotografia cez pinterestKrásny kus hrudníka a úžasné tetovanie pod prsiami spájajú s čerstvou hrudnou kosťou!Fotografia prostredníctvom pinterestu Áno, a tetovanie je tiež úžasné!Fotografia cez pinterest Toto tetovanie úplne milujeme! Strašidelné a sexy!Fotografia cez pinterestTečková práca môže byť v poriadku a čiara pôsobí jemne, ale kus je veľký a silný.Foto cez pinterestSilu týchto prsníkov vystihuje sila tohto tetovania!Foto cez pinterestSkúsený kúsok, ale nenechajte sa uhryznúť!Fotografia cez pinterestZametanie tetovania funguje tak dobre s jej prsiami a zvodnými kvetmi hovoria aFotografia prostredníctvom pinterestu Toto jemné tetovanie je veľmi silné.Okolo tohto prsníka pláva japonská inšpirovaná líniová práca!Fotografia cez pinterestToto tetovanie vyzerá dobre už od začiatku!Fotografia cez pinterestVeľké detaily a krásne prevedené. Toto je šťastné dievča!Fotografia prostredníctvom pinterestu Úžasne zladené to fungovaloFotografia prostredníctvom pinterestu Vďaka kombinácii štýlov a farebnej škále je toto skvelé tetovanie!Fotografia prostredníctvom pinterestu Táto jednoduchá líniová práca dokonale dopĺňa jej telo.

Úžasná bodkovaná práca

 Foto cez pinterest

Kvety, okvetné lístky a listy pôsobia svojou kvetinovou mágiou!