Ashley Nicole je Harley Quinn z INKED

#Tímové ciele

Ak ste si mysleli, že Margot Robbie je sexy ako Harley Quinn v Suicide Squad, počkajte, kým neuvidíte Ashley Nicole Shelton. Je napustená atramentom's verziou ikonickej dedinčiny. Harley Quinn je možno zlé dievča, ale vďaka Ashley Nicole vyzerá toto zlé dievča dobre. Ashley Nicole si sadne s Inkedom a porozpráva sa o umení, individualite, inšpirácii a samozrejme … tetovaní.

Ashley Nicole Shelton je alternatívny model so sídlom v Dallase, Texas. Ona'je zábavná, múdra, sexy a nezávislá. Pozrite sa zblízka na Ashley Nicole a pozrite sa na exkluzívne fotenie Harley Quinn! Vyhral si'byť sklamaný.

ashley_nicole_shelton_harley_quinn_feature

Kredit: Inkedmag

Kredit: Inkedmag

Zoznámte sa s Ashley Nicole Shelton!

ashley_nicole_shelton_harley_quinn2ashley_nicole_shelton_harley_quinn3ashley_nicole_shelton_harley_quinn6ashley_nicole_shelton_harley_quinn1ashley_nicole_shelton_harley_quinn7ashley_nicole_shelton_harley_quinn8ashley_nicole_shelton_harley_quinn4

Vzory

Kredit: Inkedmag

Ashley Nicole hovorí o vzoroch a o tom, aké to bolo byť Harley Quinn:

"Harley Quinn je úžasná, až cool. Je sadistická, ale sexy, takže som sa cítil nielen atraktívny, ale aj zmocnený … Moje ženské vzory: Grace Kelly, Dolly Parton, moja mama, jej dvojča (moja teta Julie) & moja babička. Silné nezávislé ženy."