NAJLEPŠIE TELO V BURLESQUE!

LouLou D’vil je jednou z najúspešnejších interpretiek sveta v burleske, vrátane korunovania za kráľovnú Burlesky v roku 2013 a bola zvolená za č. 1 Burlesque Figure in The World 2013, No.8 Burlesque Figure in The World 2014 a No. 1 European Burlesque Figure 2014.

Jej krása a ohromujúce telo jej poskytli nespočetné množstvo príležitostí na modelovanie a je tvárou rúžu RED Burlesque (Austrália) a má vlastnú charakteristickú farbu rúžu. Lou Lou taktiež využila svoj vynikajúci profil a krásu, aby pôsobila ako lúčový model Nevada SPCA a ako dobrovoľnícky pracovník a lúčny model útulku SPCA pre nezabíjanie zvierat..

Niet pochýb o tom, že Lou Lou je super talentovaný umelec, ale sme tu, aby sme sa zamerali na dve z najvýraznejších výhod Lou Lou – jej prsia a zadok! Tu je super sexy galéria a ak máte to šťastie, že ste v meste, ktorým Lou Lou cestuje, odporúčame vám, aby ste si vyskúšali príležitosť pozrieť sa na ňu osobne..

Snímka obrazovky 10. apríla 2017 o 10.50,40 hod

Foto cez instagram

TU PRIŠÍ NÁRAZ A GRIN!

Fotografia cez instagram Sme si istí, že súhlasíte!Foto cez instagram Kombinácia výhra - výhra!Fotografia prostredníctvom instagramu Späť osvetlené a krásne.Fotografia cez instagram To nie je fér!Fotografia prostredníctvom instagramu Držte perfektne na svojom mieste.Foto cez instagram A trochu špinavého latexu!Fotografia prostredníctvom instagramu Pozrite sa, či sa pozerajú pizze.Fotografia cez instagramVšetký signál dobrý čas!Foto cez instagramVšetko sa to trblieta!Fotografia prostredníctvom instagramu Čo tu môžeme povedať? Len si užite obrázok!Fotografia cez instagramSqueaky Clean!Fotografia cez instagramFetiš obľúbený!Foto cez instagramDráma kúpajúcej sa krásky!Foto prostredníctvom instagramuVzhľad zábavnej lásky & apos ;!Fotografia prostredníctvom instagramu Za tento zadok treba zomrieť!Fotografia prostredníctvom instagramu Na to, aby boli tieto krásky držané, je potrebná koža!Fotografia prostredníctvom instagramu Ak sa samozrejme nespýta!LouLou a Annalee to zhrnuli!

Glóbusy nádhery!

Foto cez instagram

Sme si istí, že súhlasíte!