Christy Mack vo filme „Mad Mack“

Naša spoločnosť sa rozpadla na dystopickú popolnicu, ale predsa tam's Christy Mack, stále stojí. Na začiatku nášho odvážneho nového sveta je nová Eva – hoci ona dokáže ovládať hady a pokušenie.

Christy Mack je jedným z najkrajších ľudí, akých sme kedy stretli. Spolu s tým, že sú jedným z najžiadanejších sexuálnych symbolov našej generácie, si tí, ktorí mali tú česť stráviť s ňou čo i len pár minút, všimnú, že z nej vyžaruje sladkosť, láskavosť a súcit. Pred dvoma rokmi s nami natáčala titulnú stránku (výsledné obrázky inšpirovali stovky tetovaní) a medzi fotením a časopisom, ktorý bol len týždeň v novinových stánkoch, jej bytosť zničil bývalý priateľ. Otrasnú udalosť nemusíme prehodnocovať, dobre poznáte detaily. Spomíname to len preto, že jej lesk nemôže nič utlmiť a má odkaz pre ostatných uväznený v zneužívajúcich podmienkach. Jej identita, jej dobrotivosť, jej život a jej svet prešli katastrofálnym fyzickým a emocionálnym útokom, napriek tomu stále stojí a stále je ohromujúca, do čerta.

Na nasledujúcich stranách uvidíte Christy v plnej kráse a prečítate si o jej ceste k opätovnému úsmevu – fyzickému aj emocionálnemu. Najprv však video zo zákulisia natáčania:

Christy Mack strieľala pre časopis Inked so svojim domácim hadomChristy Mack strieľala pre časopis Inked so svojim domácim hadomChristy Mack strieľala pre časopis Inked so svojim domácim hadomChristy Mack strieľala pre časopis Inked so svojim domácim hadomChristy Mack strieľala pre časopis Inked so svojim domácim hadomChristy Mack strieľala pre časopis Inked so svojim domácim hadom

Ako dlho máš hady?

Mám hady niečo viac ako tri roky.

Prečo hady? Stotožňujete sa s nimi?

Prvýkrát som sa začal zaoberať vlastnením hadov, keď som uvidel obrázok krásneho leucistického hada potkana texaského. Myslel som, že sú krásne! Nikdy predtým som sa hada ani nedotkol, ale po niekoľkých týždňoch výskumu som sa rozhodol, že je to niečo, s čím by som chcel napredovať. Po tomto hadovi som našiel úplne čierneho hada s názvom Eastern Indigo. Po niekoľkých mesiacoch a ešte väčšom výskume som sa začal zaujímať o väčšie plemená hadov. Kúpil som svoj prvý pár sieťovaných pytónov, platinový a normálny, s názvom Butter and Scotch. Úplne som sa zamiloval a moja zbierka sa odvtedy exponenciálne rozrástla.