Spoznajte živú legendu

Christy Mack je jednou z našich najsilnejších (a najkrajších) modeliek'mal som niekedy to potešenie stretnúť sa. Za jej zlým pohľadom z nej vyžaruje tá najúprimnejšia láskavosť a súcit'som kedy videl. Dospelá hviezda, ktorá sa stala podnikateľkou, mala svoj spravodlivý podiel na vzostupoch a (tragických) pádoch, ale skutočnosť, že'Stále absolútne zabíja hru a vyzerá skvele, pripomína nám, že existuje boh (esej).

Bez toho, aby sme skresľovali krvavé detaily o jej katastrofickom útoku, sme'rád by som nechal tento kúsok vyzdvihnúť Christy'inšpiratívna cesta k šťastiu tvárou v tvár nepriazni osudu. Príbeh o jej uzdravení je dôkazom jej vytrvalosti a hrdosti. Teraz je dôležité len to, aby bola ona'je späť a lepší ako kedykoľvek predtým.

Spojili sme sa so známym fotografom Michael Herb na fotografovanie s megapixelmi a sadla si s Mackom, aby sa porozprávala o svojej kariére, posadnutosti zvieratami a úžasnej charitatívnej práci. Máme aj exkluzívne 'v zákulisí' video, ktoré ukazuje jej nadpozemskú schopnosť pracovať s kamerou!

Christy Mack s položením hada

Zápočet: Michael Herb/InkedMag

Zápočet: Michael Herb/InkedMag

Spoznajte SKUTOČNÚ Christy

Christie a pavúkChristy Mac drží žltého hadaZdroj: Instagram @christymackChristie mack blond rukávSelfie postele Christy MackInstagramová selfie Christy MackNaklonenie selfie Christy MackZápočet: Michael Herb/InkedMagChristie a vydraChristie selfie ružováChristie mack farbené vlasyZdroj: Instagram @christymackhady na zadkuZdroj: Instagram @christymackZápočet: Michael Herb/InkedMag

Milovník zvierat

Zdroj: Instagram @christymack

Ak nie'Nevšimol som si, že Christy je VEĽKÝ fanúšik zvierat – obzvlášť hadov:

"Ja'Mám hady niečo viac ako tri roky … Prvýkrát som sa začal zaoberať hadmi, ktoré ich vlastnili, keď som uvidel obrázok krásneho leucistického texaského potkana.."

V zákulisí s Christy

To'Je skvelé vidieť Christy Mackovej späť a na vrchole jej hry. Prajeme jej všetko najlepšie a dúfame, že zostane zdravá a v poriadku! Ak ste sa s Christy predtým nepoznali, možno teraz máte na zemi novú obľúbenú ženu…

Páčila sa táto galéria? ZDIEĽAM to so svojimi priateľmi!