Zo všetkých žien, ktoré súťažili o lásku Bret Michaels počas všetkých troch sezón Rock of Love, je Brittanya Razavi zďaleka najúspešnejšou babou zo skupiny. Razavi sa rozlúčil s televíznou drámou pre reality show pred rokmi a odvtedy sa stal jedným z najúspešnejších modelov tetovania v histórii – získal ohromujúcich 12 miliónov sledovateľov a rátal s Instagramom. Pozrite sa späť na Brittanyu's minulými titulkami s INKED a potom sa pozrite na sexy, ale športové video, ktoré natočila na počesť futbalovej sezóny.  

1312671782

V roku 2010 debutovala modelka tetovania Brittanya na titulnej strane INKED po boku tetovača Jacka Rudyho a fotografa Terryho Richardsona..

inked-mag-jan-17-britt_600x

Potom v januári 2017 sme krásnu Brittanyu opäť pozvali, tentoraz na oslavu nášho 10. výročia. 

Snímka obrazovky 2018-12-18 o 19.22.42

Od tej doby sa Brittanya rozrástla na mnohomiliónovú hviezdu sociálnych médií a v súčasnosti má na Instagrame ohromujúcich 12 miliónov sledovateľov, ktorých neustále baví svojim bangin bodom. Len pred pár dňami zverejnila video, na ktorom je modelka Koochi Kash vyzdobená lakom na telo inšpirovaným futbalom. Každý model bol namaľovaný tak, aby predstavoval tím NFL: Brittanya zastupujúca patriotov a Kash Steelers. Pozrite sa na úplné video s hudbou od Paris Paige nižšie a potom nám dajte vedieť, čo si myslíte o ich parnom a športovom výkone v sekcii komentárov na Facebooku.