Krásna speváčka Cyber ​​šikanovaná za transformáciu

"Falošné kozy, falošný nos, falošné pery, falošné obočie, falošné opálenie, pevné zuby, botox."

Keď spevák Cinzia Lucia Lanza zverejnila svoje fotografie z roku 2005 na Facebook, pričom ju niektoré počítačové kyberšikany absolútne skartovali. Súhlasila'Za posledných 11, teraz 12 rokov zmenila svoj vzhľad, ale ľudia sú krutí. Nikto by nikdy nemal byť zahanbený svojim vzhľadom. Na tento príspevok sme narazili a keďže tetovacia komunita je jednou z najprogresívnejších, pokiaľ ide o zmenu našich tiel, mysleli sme si, že Cinzia si zaslúžila telenovelu, v ktorej môže hovoriť nielen so svojimi neprajníkmi, ale so všetkými tyranmi a kreténmi. Tiež, ak ste sa hanbili za svoje piercingy, tetovanie alebo zmeny, jej slová povzbudenia sú pre vás.

snímka obrazovky-2016-12-30-at-3-40-32-večer

V reakcii na neprajníkov na jej príspevku "Skutočné Ja" napísala:

"Páni, ľudia sú škaredí.

Nechaj'Pochopte to, toto je moje svadobné video z roku 2005 spred 11 rokov. Áno ja'Nechal som si urobiť nos a stratil som tri kamene [42 libier]. Nie, nedal som si urobiť pery a áno, mal som dve prsia. Na tejto video plechovke som si nechal urobiť prsia'never, ako sú ľudia žiarliví a zatrpknutí!

Tak to zdieľajte, prosím'Nehanbím sa za to, že som vyrástol, schudol alebo si nechal urobiť nos!

Poďte, ľudia, všetci zverejnite fotografiu spred 11 rokov'vidíš ako ty'všetko sa zmenilo!"

Cinzia určite rozkvitla. Ale prečo? Napísala Inkedovi nasledujúci špeciál:

"Keď som sledoval, ako tri veľmi dôležité osoby, ktorých som miloval, naposledy vydýchli, jedného dňa som sa zobudil a uvedomil som si, že život vám môže byť tak ľahko odobratý v každom bode – a vy nemáte žiadne slovo. Ja'Vždy som bola hanblivá, mala som malú nadváhu a nebola som so sebou spokojná. Nikdy som sa tam nezmestil a tak'je deň, kedy som si myslel, "Nie, ja'už taký nebudem. Ja'Nebojím sa nikoho, ničoho ani toho, čo si myslíš – pretože nič v živote nie je horšie ako stratiť niekoho, koho miluješ."

Súčasťou jej úpravy tela je aj atrament.

obrázok 1

Vždy som miloval tetovanie a všetky moje mali určitý význam. Texty na chrbte, pohrebné piesne, krídla na krku znamenajú slobodu od rozchodu a "POBOZKAJ TO" na zadku dobre, že's pre vás všetkých neprajníkov – všetkých tých, ktorí šikanujú, ktorí súdia ľudí.

Áno, mám veľa tetovaní. Zakaždým, keď som'Bol som nešťastný, že mi do cesty vrazila udalosť meniaca život-toho, čo som považoval za život v trochu normálnosti-udalosť, ktorá ma úplne zrazila nabok, by mala za následok zmysluplné tetovanie. Teraz je klasickou opernou speváčkou a tetuje't 'sedieť vpravo' s mojím 'anjelský' hlas, a samozrejme ja'Bol som viac ako nesúhlasne pozeraný, kým som neotvoril ústa …. potom sa objavila vnútorná krása …. krása je skutočne hlboká koža.

Už niekoľko rokov som obeťou šikanovania a kybernetického trolingu a všetci si môžeme napraviť vlasy, nalíčiť sa, opáliť sa, dať si rovnátka, vylepšiť sa, ísť do posilňovne a pokúsiť sa urobte zo seba to najlepšie, čo môžete byť navonok. Ale krása nie je o tom, že's nie je určitej veľkosti alebo má perfektné vlasy alebo značkové veci alebo čokoľvek z toho. Ty'je len škrupina. Je to maska. Robte svojmu telu to, čo chcete.

Krása je vo vašej mysli, duši a srdci, a to môžete'nekupovať ani vylepšovať. Našťastie pre mňa som vo svojom vnútri krásny a nikto mi to nemôže vziať."

Bravo, Cinzia Lucia Lanza.

Viac fotografií v prezentácii

snímka obrazovky-2016-12-30-at-3-40-45-pmCinzia2Cinziasnímka obrazovky-2016-12-30-at-4-09-11-pmsnímka obrazovky-2016-12-30-at-4-08-48-pmCinzia4Cinzia1Cinzia6