Veľké veci prichádzajú v malých baleniach! Lízanky a spodná bielizeň!

Okrem záľuby premeniť akt hrania sa s jedlom na úplne chúlostivý zážitok existujú aj ďalšie fakty o Terese Bondovej, známejšej ako @tinyteresab, že sme'ste si istí, že vás to bude zaujímať. Tereza je malý balíček na výšku, ktorý obsahuje niekoľko vážnych meraní-príbeh o jej páske znie 37-25-34 vo výške 4.'9"!

Okrem toho, že je Teresa jednou z najhorúcejších modeliek Instagramu, je aj účtovníčkou, ktorá keď nie je fotografovaná svojim obľúbeným fotografom alebo chrumká čísla, môžete ju len nájsť, ako si užíva sushi v miestnej japonskej reštaurácii alebo fandí svojmu obľúbenému hokejovému tímu Cannucks.

Tereza má niekoľko filozofií, ako vedie svoj život. "Som super nezrelý. Rád sa zabávam a neberiem život príliš vážne. Cítim sa najsexi, keď som v drahej bielizni a vysokých podpätkoch a keby som mohla mužom poskytnúť jednu radu, bolo by to vždy nechať žene otvorené dvere. Zaobchádzajte s dámou ako s princeznou.

"Pokiaľ ide o mužov, milujem muža v ušitom obleku. Vousy a tetovanie sú horúce a dobrý zmysel pre humor a inteligenciu je nevyhnutnosťou.

Nemám rád chlapcov, ktorí sú namyslení, hluční, majú zlé zuby a neupravené nechty na nohách."

Snímka obrazovky 2018-07-30 o 17.25.09

Fotografia prostredníctvom @tinyteresab 

Si ešte hladný??!

Foto cez @tinyteresab Čas na malého Mexičana!Fotografia prostredníctvom @tinyteresab Toto nie je pre deti!Foto prostredníctvom @tinyteresab Ten ľadový pop sa topí!Fotografia prostredníctvom @tinyteresab Myslíme si, že teraz vieme, koľko je hodín, však?Fotografia prostredníctvom @tinyteresab To je výherná kombinácia!Fotografia prostredníctvom @tinyteresab Čas na večeru vďakyvzdania!Foto cez @tinyteresab No, možno nie málo!Foto prostredníctvom @tinyteresab Ach chlapče, to je nejaký pohľad!Foto prostredníctvom @tinyteresab Nikdy nemôžete mať dostatok syra!Fotografia prostredníctvom @tinyteresab Studious je super sexy!Fotografia prostredníctvom @tinyteresab Počujete!

To's Taco Time!

Fotografia prostredníctvom @tinyteresab 

Čas na malého Mexičana!