Nerdy, špinavý, napustený, krivý

To'odo mňa áno…

Nebolo to tak dávno, keď bolo nerdstvo niečím, za čo sa ľudia hanbia. Ale vďaka masovej popularite nerdovej kultúry – rýchly pohľad na 20 najlepšie zarábajúcich filmov všetkých čias môže byť dobrým začiatkom – ľudia sa teraz dychtivo oháňajú svojou nerdovskou stránkou. Dokonca aj ženy. Jasné, počul si ma. V tejto galérii nájdete dievčatá, ktoré sú hlúpe, špinavé, napustené farbou a majú krivky. Inými slovami, dokonalá žena. Užite si to.

Hra zapnutá!

nerdy-dievča-smrteľník-boj-cosplay

Zdroj: Instagram @s_g_g_p

Mortal Kombat niekto? Áno, prosím, aj keď by sme nechceli'nechcem byť chytený kdekoľvek v blízkosti tejto úžasnej ženy! My'Budem len z diaľky obdivovať, čo s tým?

Vyzdvihnem Ťa

kostým dievča v pikachu

Zdroj: Tumblr @lacerated-hylian-witch

Pikachu … VYBERÁM VÁS !! A áno, keby sme mali možnosť vybrať si, určite by sme si vybrali ju. Chvíľu nám trvalo, kým sme si všimli, že sa na druhom obrázku zbavila podprsenky, väčšinou preto, že sme boli tak hypnotizovaní jej očami.!

Skutočný geek

nerdy-girl-that-has-mario-cart-tattoos

Zdroj: Instagram @s_g_g_p

Tieto plavky sú akékoľvek nerd/geek dievča'sen! Je to zlé, že si chceme kúpiť tieto plavky a hrať mario kart a super smeč? Porozprávajte sa s nintendom o hlbokom záväzku a získajte jej logo na ruke!

Jemne ohromujúce

dievča-nosenie okuliarov a paže-tetovanie

Zdroj: Tumblr @fearlessandfateful

Áno, vieme, že môžete'Len si dajte okuliare a hovorte si, že ste hlupák, ale ako niekoľko ďalších dievčat v tejto galérii,'videli sme krajšie fotografie, na ktorých ukazujú svoju nerdovskú stránku, že nie sme't povolené zverejňovať. Tu je teda óda na jej nezbedné nerdské fotky!

Raketa v mojom vrecku

dievča-nosenie-raketa-power-outfit

Zdroj: Tumblr @thatangstybitch

ÁNO, vždy vidíme dievčatá oblečené ako Misty alebo Dawn, ale nie veľa ide ako Jessie z Team Rocket. TBH, vždy sme boli trochu priťahovaní k nej, keď sme vyrastali pri sledovaní šou.

Modré vlasy, Don't Starostlivosť

nerdy-dievča-s-tetovaním-v-cosplayi

Zdroj: Instagram @s_g_g_p

Podvádzame, ak to dievča's tetovanie nemusí byť trvalé? Možno, ale naozaj sa sťažujete na pohľad na dievča, ktoré sa hlási k cosplayu … a má rozvalené telo a tvár na boot? Pravdepodobne nie.

Obraz perfektný

dievča-nosenie-náhlavnej súpravy-hranie-videohier

Zdroj: Tumblr @irenesilver

Áno. Toto je náš ideálny deň. Sedíme v spodnej bielizni, hráme videohry a premýšľame o ďalšom tetovaní, ktoré si dáme. Aké úžasné je však to tričko?

Sexy okuliare

dievča-čo-sexy-póza-s-ružovým-tetovaním

Zdroj: Tumblr @trahvsty

Opäť sme zistili, že toto dievča sa túla po nerdovej tumblr strane života a my sme nemohli'neodolám, ale pridajte ju do tejto galérie. Ak s tým máte problém, musíte si stanoviť priority.

Netopierie dievča odpaľujúce jej oči

dievča-s-batmanom-podprsenka-a-tetovanie

Zdroj: Tumblr @geeksingarters

Tri slová: Millenium Falcon Tattoo. V kombinácii s láskou k batmanovi? A k tomu čudné dievča? Môžete snívať o lepšej žene? NEROBÍME'MYSLITE SI TAK.

#TunesSquad

lola-bunny-cosplay

Zdroj: Instagram @s_g_g_p

Och, s cosplayom Lola Bunny sa nikdy nemôžete pokaziť !! Poznáte tú scénu v Space Jam, kde sa s ňou Bugs stretáva prvýkrát? To'ako práve reagujeme na tento obrázok.

All 4 This Four-Eyed Cutie

dievča s okuliarmi a tetovaním

Zdroj: Tumblr @sametheater66

Dobre, tak tento môže byť trochu jemnejší, ale my'videl som ju poskakovať na stránke Geeky Girls Tumblr a musel som ju zahrnúť. Sme tajní fanúšikovia a rozhodne vám odporúčame pozrieť sa na jej krajšie fotografie.

Roztomilý ako tlačítko

nerdy-dievča-nosenie-headset

Zdroj: Instagram @s_g_g_p

Tento obrázok nás len usmieva! Milujeme ladiacu fialovú a jej šťastná tvár je superinfekčná. My'Poviem vám to hneď, neurobili by sme to'Nevadí, že si s ňou zahráme niekoľko hier, ak vieš, čo tým myslíme.

L.O.L.? Viac ako W.O.W.

nerdy-dievča-v-lige-z-legiend-katarina-cosplay

Zdroj: Instagram @s_g_g_p

Dúfali sme, že tu uvidíme cosplay Katarínu! Ak nie'nespoznávam ju,'s z populárnej hry League of Legends. Pozrite sa na ten úžasný líčenie tváre a kúsok žalúdka!

Len obyčajný roztomilý

nerdy-dievča-cosply-s-tátošmi

Zdroj: Instagram @s_g_g_p

V neposlednom rade tu máme túto dámu'robím si zaslúženú selfie. Môžeme'neprestávajte sa pozerať na všetku tú prácu, ktorú ona's urobil! Navyše, pozrite sa na jej lásku k plyšu za ňou. 

Časť II

Tu sa trochu viac dostaneme k charakteru. Ako sexy je táto netopieria žena? Prajeme si, aby sme videli všetky fotografie z tohto natáčania. V hlave nám práve teraz tancuje toľko fantázií.