Tetovanie Miley Cyrus

Miley's Zber atramentu

Miley Cyrus je jednou z najviac napustených celebrít. Bývalý miláčik Disney Channel má, podľa nášho neoficiálneho počtu, zhruba 40 tetovaní. Toto číslo sa môže zdať trochu prekvapujúce, vzhľadom na to, že stále ukazuje toľko pokožky, ale Miley uprednostňuje množstvo pred veľkosťou..

Väčšina jej atramentu je na malej strane, ale nemyslite si, že to znamená, že nemá kvalitnú prácu. Miley má tetovanie od niektorých z najväčších mien v tomto odvetví – Dr. Woo, Bang Bang a Kat Von D do jej zbierky prispeli. V galérii nižšie uvidíte relatívne kompletnú zbierku tetovaní Miley Cyrus. Nemôžete nám vyčítať, že ich nemáme všetky, pravdepodobne pridala ďalšie dve tetovania, kým sme to písali.!

27. apríla 2017, Cyrus'Najnovším kúskom je portrét jej psa Emu od známeho tetovacieho umelca Dr. Woo. Woo sa v tejto galérii dosť ukazuje a na základe kvality jeho práce určite vidíme, prečo je Cyrus pravidelným klientom.. 

tetovanie Miley Cyrus

Kredit: Inked Mag

Kredit: Inked Mag

Pozrite sa na Miley's tetovanie!

miley cyrus len dýchaj tetovanietetovanie rýb miley cyrus puffermiley-cyrus-tattoo-roosevelt-citáttetovanie avokáda miley cyrusMiley Cyrus tetovanie babička portaittetovanie pocty psovi miley cyrusMiley a jej priatelia si dajú zodpovedajúce tetovanietetovanie srdca miley cyrus od kat von dtetovanie šípov miley cyrustetovanie snov miley cyrusmiley cyrus love yourer brain tatootetovanie kotvy miley cyrusKredit: Inked Magtetovanie ramena miley cyrus& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/the-tattoos-of-miley-cyrus.jpg “title =” Finger Tattoos “>& lt; a href =Foto cez Joela Ginsberga “src =”/images/the-tattoos-of-miley-cyrus-2.jpg “title =” Claw “>& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/the-tattoos-of-miley-cyrus-3.jpg “title =” Cat Lip Tattoo “>& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/the-tattoos-of-miley-cyrus.png “title =” Vegemite “>& lt; a href =Fotografia cez Instagram “src =”/images/the-tattoos-of-miley-cyrus-2.png “title =” Emu “>

Len dýchaj

Kredit: Inked Mag

Toto bol ten, kto to všetko začal. Vo veku 17 rokov si Miley dala toto tetovanie na počesť priateľa, ktorý zomrel na cystickú fibrózu.