Tieto silne napustené deti budú vyzerať dvakrát

Tieto mláďatá môžete čítať ako časopis

Milujeme tu dámy a máme ich radi, najmä ak oni'si mladá, zábavná, sporo odetá a od hlavy po päty zahalená do krásnych tetovaní. Jej atrament o nej veľa hovorí, pretože miluje veľmi dlhé romantické prechádzky záhradou plnou kvetov, alebo si chce na víkend posedieť a často sa pozerať na horory. Tieto dievčatá majú oblečenú osobnosť po celom tele.

sexy-tetované-dievča-selfie-hyliasuicid

BOČNÝ ZÁBER

Zdroj: Instagram @hyliasuicide

Táto krásna dáma je v strede taká chudá, ale vyzerá ako ona'má vážnu zadnú stranu. Ja'Som si istý, že vie, ako to používať. A tie dlhé potrhané nohy sú tak lákavé.

dvojdielne plavky

ŠÍRKA NAHORU

Zdroj: Instagram @juliajasmin_aka_jj

Viem, že ty'premýšľam o tom, že by som tie dlhé nohy mal omotané okolo teba práve teraz. Ty'Budem sa pozerať na každý detail jej atramentu, zatiaľ čo prejdete rukami po jej hladkej koži.

blondínka-dievča-s-krk-a-hrudník-tetovanie-tessalizz

TAK MILÉ

Zdroj: Instagram @tessalizz

To je šialené tetovanie na krku; to si skutočne vyžaduje odhodlanie. Jej úsmev roztlieskavačky a blonďavé vlasy od dievčaťa odopierajú všetok ten vážny atrament na jej hrudi.

blondínka s krkom a hrudníkom-tetovanie-sheridanlouise_x

BOZKÁVACIE SKULLY

Zdroj: Instagram @sheridanlouise_x

Na jej tetovaniach (a jej tatách) môžete poznať, že ona'je klasický romantický mix s drsným štýlom. Ona'hľadá partnerku s podobným tetovaním bozkávajúcej sa lebky, takže radšej choďte do miestneho obchodu.

jasminemaree-vytetované-vo-purpurovej bielizni

FIALOVÁ PRINCEZNA

Zdroj: Instagram @jasminemaree

Ja'teraz som tak v jej pohľade. Tie dlhé vlasy, tie spodné ťažké tetovania a tá sexi purpurová bielizeň. Ja nie'nemyslím si, že by sa tie spodné časti mohli ešte zmenšiť. 

potetovaný-zadok-allietrain

'O TOM BASE

Zdroj: Instagram @allie.train

My'milujem toto mláďa's basmi, bez výšok. Jej atrament je dosť tradičný, ale nedokázali ste to'Nežiadajte o to lepší pohľad. Zaujímalo by ma, ako vyzerá druhá strana. 

dva-potetované-ženy-v-plavkách-sabrina_sawyers

DVAJA ZA JEDNÉHO

Zdroj: Instagram @sabrina_sawyers

My'Obe tieto zábavné dámy si určite odveziem domov na prechádzku. Vidím, že jedna z nich skutočne miluje jej hororové švihnutia a ostatných zasa dobrý šmrnc farieb. 

potetovane-dievcatko-na-cvicenie-oblecenia-tattooedbabez

WORKOUT QUEEN

Zdroj: Instagram @tattooed.babez

Ona'predvádza skutočne dobrú prácu s rukávmi, ale vybral som si túto fotografiu, pretože som úplne vykopal mláďa, ktoré udržiava jej telo v poriadku. A rada sa pozerám na dievčatá v jogových nohaviciach.

dievča v nohavičkách so žalúdkom-tetovanie-tcmn

BALENIE TEPLO

Zdroj: Instagram @tcmn

Páči sa mi to dievča's štýl. Ona'je to skutočný teaser a pravdepodobne aj potešenie. Na tom malom brušku môže mať umelú strelnú zbraň, ale ja'Stavím sa, že ona'je pištoľ v reálnom živote. Teraz ho vytiahnite o niečo vyššie…

potetované-dievča-drep-karmabirdfly

SQUATS

Zdroj: Instagram @karmabirdfly

Viete, čo sa hovorí o žene, ktorá sa dostane do drepu, však? Majú skutočne tónovaný zadok, samozrejme! Ak ste si mysleli, že mám na mysli niečo iné, mali by ste dostať svoju myseľ zo žľabu.

dekolt-dievča-s-paže-tetovanie-emma_von_gwen

VTÁK'S OKO

Zdroj: Instagram @emma_von_gwen

Niekedy si želám, aby som bol vysoký desať stôp, aby som mal vždy skvelý výhľad na prsia, ako je tento. A to'je oveľa lepšie, keď ona'pozerá sa priamo na teba, ako ty'si jediná živá osoba.

dievča s bočným boobom-tetovanie-letitiawei_

PODVOZKU

Zdroj: Instagram @letitiawei

To je jeden sexy kvet. To'nie je príliš dievčenská, a to'je akési divoké. Pamätáte si, čo som hovoril o dievčatách, ktoré nosia svoje osobnosti po celom tele?

kvetinová hudba-poznámky-bočná časť-tetovanie-na-horúcom-dievčati-tetovanieinkspirácia

CELÝCH deviatich yardov

Zdroj: Instagram @tattooinkspiration

Kiežby sme videli aj vrchnú a spodnú časť tetovania. Táto dáma evidentne miluje sladké, vzrušujúce zvuky hudby a ona'zomieram s hudobníkom.

medzi prsiami-tetovanie-nikita_dragun

PEEK-A-BOO

Zdroj: Instagram @nikita_dragun

Tam'je niečo také zábavné na dievčati, ktoré miluje dráždenie tým, že nám ukáže malý dekolt a malé tetovanie, o ktorých viete, že ich nikto iný nemôže vidieť. Chceli by ste vidieť viac potrhaných mláďat? 

Dajte nám vedieť v komentároch a ZDIEĽAM tento príbeh!