Zatiaľ čo muži ovládajú tetovací priemysel už desaťročia, ich vláda sa končí. Podľa Statisty v roku 2008 muži s jedným alebo viacerými tetovaniami prevyšovali ženy s 15% oproti 13% populácie USA. Do roku 2015 však ženy získali prevahu s 31% oproti 27%. Existuje množstvo faktorov, ktoré prispievajú k nárastu počtu žien, ktoré sa nechávajú tetovať, k najdôležitejším však došlo kvôli sociálnym médiám. Sociálne siete umožnili, aby sa tetovanie rozšírilo medzi masy a mnoho žien sa po prvý raz začalo vnímať ako ľudia, ktorí by si mohli dať tetovať. V roku 2018 majú ženy všetkých vekových skupín, rás a úrovní vzdelania tetovanie – či už je to malé slovo na rebrách alebo celotelový atrament.. 

Snímka obrazovky 2018-10-18 o 13.09.47 hod

So zvýšeným dopytom po tetovaniach od ženských klientov prišiel aj výbuch návrhov, ktoré vyhovujú ženskej forme. Napriek tomu, že mnohé zberateľky a nadšenkyne tetovania majú rodovo neutrálny alebo tradične mužský vzor, ​​iné tiahnu k kúskom, ktoré špecificky lichotia ich krivkám.. 

main-qimg-389cd9119939d4df3a93c2f36c22be51-c

Jeden príklad tohto javu je možné vidieť na vzostupe hrudnej kosti a tetovania na bočných prsiach, ktoré sú často navrhnuté tak, aby zvýraznili ženské krivky.'s prsiami. Prostredníctvom webov ako Pinterest, Tumblr a Instagram získali tieto miesta v tomto odvetví trakciu a tisíce umelcov sa tomuto umiestneniu tetovania naplno venovali..

d84e69c7b08a38762e333ce8a4813ee0

My'Hľadali sme prostredníctvom sociálnych médií a nazhromaždili sme 18 našich obľúbených ženských tetovaní na bočných prsiach a bolo načase, aby ste sa pozreli na naše tipy. Pozrite sa na tetovania v nižšie uvedenej galérii a ak máte vlastné tetovanie na boku, dajte nám vedieť v sekcii komentárov na Facebooku. 

Toto je perfektný príklad umiestnenia tetovania na bočné prsia.Toto jemné písmo sa jemne obtáča o ženskú formu.Rita Ora skáče toto krásne tetovanie.Pre toto sladké akvarelové tetovanie sme bez hlavy.Tento elegantný dizajn je krásny a elegantný.Toto tetovanie Pis Saro je celkom úžasné.Choďte vo veľkom alebo choďte domov.Milujeme jedinečné umiestnenie tohto jemného dizajnu.Mäkké a jemné, ale úplne divoké.Nie je nič lepšie ako krásna čierna práca.Klobúk dole pred dievčaťom, ktoré sedelo za tento nádherný dizajn.Toto tradičné tetovanie je sakra tvrdé.Toto tetovanie nám úplne vyrazilo dych.Kto môže odolať chrumkavým linkám na tomto tetovaní?Toto miesto je zložité, ale ona je vojak.Magický mesiac? Skontrolovať! Veľkolepá morská panna? Skontrolovať! Zabijácky dizajn? KONTROLA!Pis Saro opäť vie, ako ozdobiť bočné prsia.Kto môže odolať zložitému bočnému prsníku? Nemôžeme!Toto je perfektný príklad umiestnenia tetovania na bočné prsia.Toto jemné písmo sa jemne obtáča o ženskú formu.Rita Ora skáče toto krásne tetovanie.Pre toto sladké akvarelové tetovanie sme bez hlavy.Tento elegantný dizajn je krásny a drsný.Toto tetovanie Pis Saro je celkom úžasné.Choďte vo veľkom alebo choďte domov.Milujeme jedinečné umiestnenie tohto jemného dizajnu.Mäkké a jemné, ale úplne divoké.Nie je nič lepšie ako krásna čierna práca.Klobúk dole pred dievčaťom, ktoré sedelo za tento nádherný dizajn.Toto tradičné tetovanie je sakra tvrdé.Toto tetovanie nám úplne vyrazilo dych.Kto môže odolať chrumkavým linkám na tomto tetovaní?Toto miesto je zložité, ale ona je vojak.Magický mesiac? Skontrolovať! Veľkolepá morská panna? Skontrolovať! Zabijácky dizajn? KONTROLA!Pis Saro opäť vie, ako ozdobiť bočné prsia.Kto môže odolať zložitému bočnému prsníku? Nemôžeme!

Moon Mandala

Toto je perfektný príklad umiestnenia tetovania na bočné prsia.