Fanúšikovské tetovanie je čím ďalej tým bláznivejšie

Ryan Reynolds môže byť atraktívny a očarujúci, ale kto by si myslel, že herec má silu presvedčiť mužského fanúšika, aby si na zadok vytetoval meno herca? Presne to sa však stalo, keď dospievajúci fanúšik Deadpoola pokúšal 40-ročného muža so sľubom, že si nechá vytetovať na zadok meno „Ryan Reynolds“, ak sa Reynoldsovi „páči“ jeho tweet..

Ryan Reynolds s hordou fanúšikov Deadpoola. Foto: Ryan Reynolds/Instagram.

Ryan Reynolds s hordou fanúšikov Deadpoola. Foto: Ryan Reynolds/Instagram.

Kliknutím nižšie zobrazíte Dustina's Ryan Reynolds zadok Tat!

Foto: Ryan Reynolds/Instagram. Podľa Dustina, 18-ročného seniora z Floridy, je veľkým fanúšikom Deadpoola a nápad na tetovanie dostal vtedy, keď videl Reynoldsa ako tweet iného fanúšika. Odtiaľ plán postupoval.Tetovanie od Dannyho Elliota. Dustin, ktorý chodí cez @poolspidey na Twitter, tweetoval 5. marca na Ryana Reynoldsa a povedal hercovi: „Ak sa ti to páči [tweet], vytetujem si tvoje meno na zadok.“ Prirodzene, Reynolds pokračoval a páčil sa mu Dustinov tweet, a tínedžer zdvihol koniec zmluvy a nechal si vytetovať meno herca na ľavú zadnú tvár. Len pár týždňov po úvodnom tweete Dustin na Reynoldse tweetoval fotografiu svojho zadku, pričom „Ryan Reynolds“ bol urobený čiernym a červeným atramentom ako pocta hercovej postave „Merc with a Mouth“, spolu s titulkom „ Vaše prianie je mi rozkazom!Foto: Ryan Reynolds/Instagram. Podľa tínedžera za tetovaním na zadku inšpirácia jeho jednostrannej stávky s Reynoldsom pochádza zo sľubu, ktorý dal ďalší fanúšik Reynolds hercovi na Twitteri. Foto: Dustin/Twitter. Je smutné, že Reynolds ešte musí uznať Dustinovu poctu tetovania na zadok, ale zvyšok Twitteru má, a treba povedať, že reakcie na permanentný atrament boli zmiešané. Aj keď niektorí ľudia povedali, že teenager môže v budúcnosti tetovanie ľutovať, Dustin tvrdí, že keď už nič iné, vždy to bude „zábavný príbeh“. Jedna osoba navyše tweetla v reakcii na Dustinov tat: „Ak by som sa spojil s mužom n, videl by som na zadku tetovanie Ryana Reynoldsa, vedel by som, že som sa rozhodol správne.“ Takže tam to je.

Deadpool má v komiksoch najoddanejších fanúšikov, stačí sa opýtať Dustina.

Foto: Ryan Reynolds/Instagram.

Podľa Dustina, 18-ročného seniora z Floridy, je veľkým fanúšikom Deadpoola a nápad na tetovanie dostal vtedy, keď videl Reynoldsa ako tweet iného fanúšika. Odtiaľ plán postupoval.