Ed Sheeran nedávno prešiel vyčerpávajúcim tetovaním. The "Tvar teba" speváka boli také bolesti, že omdlel!

Podľa známeho tetovacieho umelca, Kevin Paul, “Ed má teraz na prednej strane tridsať tetovaní, plus nespočetné množstvo na rukách.” Každý jeden nedávno spôsoboval strašnú bolesť. “ V skutočnosti je to také strašné, že to Sheeran priznáva "odpadol" počas jedného z jeho posledných tetovaní.

Prečítajte si viac o Sheeranovom strašne bolestivom momente pod ihlou listovaním v prezentácii.

(Foto: Ed Sheeran/Instagram) Spevák Ed Sheeran, držiteľ Grammy, môže vydávať nevinnú atmosféru s dobrým chlapcom so svojim škrípavo čistým imidžom a očarujúcim prízvukom, ale pod týmto zdravým správaním je 25-ročný mladík prakticky zahalený. v tetovaniach, s viac ako 60 farebnými kúskami pokrývajúcimi jeho ruky, hrudník a brucho a pár desiatok ďalších plánovaných pre jeho chrbát.(Foto: Ed Sheeran/Instagram) Napriek tomu, že Ed Sheeran má mnoho zo svojich tetovaní už roky, spevák údajne strávil posledných 12 mesiacov v tetovacom kresle 40 hodín sám a spolu so svojim tetovacím umelcom Kevinom Paulom sa mu to podarilo. tak ďaleko, aby bol atrament pod pokrievkou. (Foto: Ed Sheeran/Instagram)Foto: Ed Sheeran/Instagram že vlastne omdlel od bolesti tetovacej ihly. Kostolné tetovanie bolo napustené atramentom, keď bol Sheeran v minulom roku na šesťmesačnom sabbaticale v Byron Bay v Novom Južnom Walese a 25-ročný muž nedávno povedal: „Keď som to robil, omdlel som.“(Ed Sheeran fotografoval s britským rapperom, príkladným synom Evanderom. Foto: Ed Sheeran/Instagram) Netreba dodávať, že Sheeran je plne odhodlaný zakrývať si telo tetovaním, bez ohľadu na to, ako bolestivý môže byť tento proces. Pokiaľ ide o inšpiráciu jeho atramentom, Sheeran pre GQ: „Dostanem ho vždy, keď je niečo, na čo som hrdý alebo na čo si chcem spomenúť.“ A s odkazom na jasné farby, ktoré si vybral pre svoje tetovanie, spevák vtipkuje: „Ľudia hovoria, keď vidia moje tetovanie, že vyzerám ako roztopená pastelka, to je zaujímavé. Myslím, že toto je len moje osemročné ja, ktoré vychádza. “ Sheeran hovorí, že plánuje oficiálne odhaliť rozsah svojho nového atramentu, keď sa v marci vydá na turné - takže zostaňte naladení!

(Foto: Ed Sheeran/Instagram)

Spevák Ed Sheeran, držiteľ Grammy, môže vydávať nevinnú atmosféru, dobrú náladu, vďaka svojmu čistému imidžu a očarujúcemu prízvuku, ale pod týmto zdravým správaním je 25-ročný mladík prakticky zahalený do tetovania a má viac ako 60 farebných schém. kúsky pokrývajúce jeho ruky, hrudník a brucho a niekoľko ďalších tuctov plánovaných pre jeho chrbát.