Vtáčie tetovanie je stále obľúbenejšie pre široké spektrum vtákov na Zemi. A umožňuje ľuďom, aby si na svoje tetovanie vybrali milované vtáky. Medzi mnohými vtáčími tetovaniami je tetovanie papagája obzvlášť pútavé a atraktívne. Objavuje sa na končatinách a telách muža i ženy. Ak ste novým papagájom, možno sa čudujete dôvodu, prečo ľudia tak radi berú vtáka.

Prečo ľudia tetujú papagáje??

Papagáje rôznych druhov majú farebné perie a dlhochvosté perie, vďaka ktorým sú roztomilé a milé. Sediaci papagáj, či už čiernobiely alebo farebný, by sa v rukách umelca mohol stať živým dizajnom. Čo však robí tetovanie papagája zmysluplným, je niečo, čo stojí za vzhľadom. Ľudia tetovaním vyjadrujú svoju lásku, uznanie a identitu. Niektoré papagáje sú pôvodné druhy. Papagáj Sisserou je napríklad považovaný za národný vták Dominiky. Tetovanie s týmto vtákom by teda bolo rozpoznaním identity domorodých obyvateľov.

Ľudia milujú papagája aj pre jedinečné dispozície niektorých druhov. Napríklad lovebird, papagáj vrh endemický na africkom kontinente, je veľmi láskavý k svojmu monogamnému partnerovi. Pre toto správanie bol na označenie milujúcich sa párov použitý termín lovebird. Preto by tetovanie lovebird bolo niečím, čo by vyjadrilo trvalú prísahu s milencom.

Niektorí papagáje sa stávajú dôvernými priateľmi ľudí ako vtáčie zvieratá kvôli svojej schopnosti napodobňovať ľudskú reč alebo zvuk. Medzi nimi je 5 najhovorčivejších papagájov, andulky, papagáje amazonské, papagáje Eclectus, andulky indické Ringneck a sivý papagáj. Papagáje majú zvyčajne veľmi dlhú životnosť, čo znamená, že papagáj môže byť s vami väčšinu života. Mať tetovanie na počesť najlepšieho priateľa v živote je veľmi osobné a jedinečné.

Nápady na návrh tetovania papagája

Papagáje tetovanie prichádzajú s rôznymi farbami, druhmi a vzormi. Ak je pôvodným odkazom samec papagája Eclectus, konečné tetovanie by sa mohlo objaviť v zelenej farbe. Dva milí papagáje lovebird navzájom znamenajú lásku. Samozrejme nie je možné slovami podrobne rozpracovať všetky detaily každého návrhu. Našťastie v tomto príspevku nájdete zbierku najlepších návrhov tetovania papagájov. Dúfajme, že nájdete inšpiráciu pre svoje nápady na tetovanie.

tetovanie na papagáje v Disney's Enchanted Tiki Room

Vyššie uvedené tetovanie na stehne je inšpirované vtákmi v Disney’s Enchanted Tiki Room, z ktorých ary a kakadu patria do rodiny papagájov. Koruna na prvom vtákovi naznačuje, že obaja papagáje sú milujúci pár, stojaci na konári s kvetmi.

zdroj

tetovanie veľkého papagája na ruke

Veľké tetovanie papagája na ruke

zdroj

Tetovanie ara na chrbte

Krásne tetovanie ary na zadnej strane

zdroj

papagájové tetovanie

Dva svety

Názorné tetovanie nad členkom je obrázkom dvoch miniatúrnych svetov. Polovica dizajnu je voľný papagáj sediaci na vetve a druhá polovica je papagáj v zajatí v klietke..

zdroj

papagájové tetovanie

Posunutý papagáj v kvetoch

zdroj

Toto úžasné tetovanie s papagájom sa skladá zo 4 obdĺžnikových častí. Vyzerá to, že jeho telo je posunuté do 4 častí, z ktorých každá je obrázkom kvetov alebo listov.

papagájové tetovanie

Papagáj objímajúci ovocie

zdroj

Farebné tetovanie papagája

Farebné tetovanie papagája

Realistický papagáj sivý

Realistický sivý papagáj

Sivý papagáj je obľúbený pre svoju inteligenciu a schopnosť opakovať ľudské slová. Ale tento si získava na popularite svojim umeleckým stvárnením. Papagáj čierno-sivý stojí na konári s ostražitou pozornosťou spredu. Neuveriteľný fotorealistický efekt bol vytvorený pomocou rozmazaného pozadia. Tu sa však nemusíte zameriavať na úpravu, ale spoliehať sa na ruky tatéra.

zdroj

Papagáj červený a zelený

Papagáj červený a zelený

zdroj

papagájové tetovanie

Čiernobiele tetovanie papagája so zeleným perom

zdroj

papagájové tetovanie

Papagájové tetovanie predlaktia

zdroj

Akvarel tetovanie lovebird na stehne

Akvarel tetovanie lovebird

zdroj

papagájové tetovanie

Úžasný papagáj zelenej farby

zdroj

papagájové tetovanie

Tetovanie s akvarelovým papagájom

zdroj

papagájové tetovanie

Roztomilé papagájové tetovanie pre ženy

zdroj

papagájové tetovanie

Papagáj hnedý až modrý na konári

zdroj

papagájové tetovanie

Farebné tetovanie na nohe papagája

zdroj

papagájové tetovanie

Lovebird na akvarelovom pozadí

Roztomilý lovebird je vykreslený v čistom akvarelovom štýle s perím namaľovaným svetlo zelenou farbou. Namiesto bežných kvetov alebo listov sa na vytvorenie krásneho pozadia s náhodnými bodkami a čiarami používajú postreky akvarelom.

zdroj

Tetovanie na krk lásky

Dvaja miláčikovia s ikonami lásky na krku

Hrdličky sa často používajú na vyjadrenie lásky partnerom. A ikony lásky slúžia rovnakému účelu. Je teda príjemnou kombináciou skombinovať ich do jedného dizajnu.

zdroj

Tetovanie papagája UFO

Papagáj zameraný na UFO

Na papagája sa zameriava UFO, keď spočíva na vetve – kreatívny dizajn tetovania stehna pre ženy.

zdroj

Tetovanie predlaktia papagája čiernozobého

Tetovanie predlaktia papagája čiernozobého

Na tetovaní predlaktia je čierny papagáj v štýle atramentovej maľby, ktorý sa perfektne hodí k tričku, ktoré nositeľ nosí.

zdroj

Stehno je jednou z obľúbených častí tela, kde si ženy nechávajú robiť vlastné tetovanie. Napríklad v tomto je mužský papagáj odpočívajúci medzi kvetmi magnólie. Čiernobiela farba z neho robí vintage štýl.

Tetovanie papagája korela

Korela tetovanie v kvetoch

Roztomilý dizajn tetovania papagája.

zdroj

Dvojité tetovanie Pappagallo

Dvojité Pappagallo

Pappagallo je talianske slovo pre papagája. Toto tetovanie obsahuje hlavu hlavy papagája so znakmi podobnými kostre, čo dáva predstavivosť rôznym ľuďom. Skreslená technika vykresľovania sa často objavuje v surrealistických dielach.

zdroj

tetovanie papagája hada

Čiernobiely dizajn papagája

Papagáj, rovnako ako mnoho ďalších vtákov, by bolo možné nakresliť ako súčasť sofistikovaného dizajnu. Napríklad toto tetovanie na predlaktí predstavuje papagája stojaceho na hadovi.

zdroj

Papagáje zodpovedajúce tetovanie pre pár

Papagáje zodpovedajúce tetovanie pre pár

zdroj

papagájové tetovanie

Zodpovedajúce tetovanie pre pár

Papagáje mohli byť naparené na telách manželky aj manžela ako zodpovedajúce tetovania. Napríklad vyššie uvedené vyzerajú identicky a krásne. A sú spoločnými vyhláseniami za ich nekonečnú lásku.

zdroj

Papagáj zodpovedajúci tetovaniu pre pár

Čierny papagáj v akvarelovom štýle

zdroj

papagájové tetovanie

Papagáj na kokosovej vetve

zdroj

Tetovanie zeleného papagája na chrbte

Zelený papagáj

Tetovanie môže byť zobrazené s rôznym umeleckým štýlom. Napríklad v tomto je zelený papagáj s ťahmi štetca, ktorý je typický pre čínsku atramentovú maľbu.

zdroj