Hory sú často považované za mystické miesta a je ťažké sa v nich orientovať. Horské tetovanie vyvoláva dojem mystiky a dokonca aj očarujúcich vecí. Aj keď sa to môže zdať ako jeho hodnoverný význam, v skutočnosti to závisí od interpretácie. Vy, ako držiteľ takéhoto tetovania, by ste mohli byť jediným, kto by mohol dať presný význam a príbeh pre tetovanie.

Významy horského tetovania

To znamená, že pokiaľ ide o hory, existujú všeobecnejšie významy. Existuje napríklad symbolika sily a moci. Bez ohľadu na to, čo sa stane, hory pretrvávajú a zničenie hory môže trvať dlho (ak sa to skutočne stane). Bez ohľadu na to, či sú drsné poveternostné podmienky, dokonca aj zemetrasenia a požiare, naše hory stále stoja. To by sa mohlo stať veľkou symbolikou vášho horského tetovania.

Ďalším možným významom je cesta. Mohlo by ísť o metaforu vašich ťažkostí, ktorými ste si prešli a prežili ste ich. Hory sú zvyčajne skalnaté a ťažko sa nimi prechádza, takže je to perfektná symbolika pre tieto chvíle vášho života.

Vizuálna príťažlivosť

Bez ohľadu na to, aký význam ste si vybrali, horské tetovanie je skvelou voľbou. Podľa toho, ako sa to robí, by vás detaily mohli skutočne očariť. Môžete ho tiež umiestniť kdekoľvek chcete; buď na priestrannej ploche, ako je chrbát alebo okolo paží alebo chodidiel. Je to tvoja voľba.

Ak ste skutočne presvedčení, že máte tento druh tetovania, tu je niekoľko nápadov, ktoré by vás mohli inšpirovať. Môžete sa obnoviť alebo sa inšpirovať nasledujúcimi návrhmi.

tetovanie s horským rukávom

Toto krásne vyrobené horské tetovanie ukazuje detaily skalnatosti a strmosti a dodáva pocit drsnosti. Napriek tomu to môže byť znakom vašej vlastnej tvrdosti.

horské tetovanie-8

Ten je skôr na siluete pohorí. Najlepšie na tom je úsilie vytvoriť bodky pre štýl a „zrnitý“ efekt.

Zdroj

horské tetovanie-11

Toto ukazuje tetovanie zozadu s dvoma stranami: jedna ukazuje drsnosť a detaily, zatiaľ čo druhá je jednoduchý obrys, ktorý je hladký a rovnomerný. Môže to tiež znamenať vaše dve strany.

horské tetovanie-14

Tento má rovnaké úsilie pre bodky, aby pre návrh vytvoril hladké a čisté čiary a krivky. Hory na druhej strane sú tiež hladko urobené. Mohlo by to byť skvelý návrh tetovania pre ženy.

horské tetovanie-39

Toto tetovanie na rukáve zobrazuje pohorie aj strom. Oba môžu symbolizovať silu a vytrvalosť. A je to jednoducho krásne tetovanie s detailmi a tieňmi.

horské tetovanie-31

Ak vás už nebaví biele a čierne tetovanie, môžete si dať urobiť aj toto pestrofarebné tetovanie pohoria, ktoré predstavuje farebnú, ale namáhavú cestu. Alebo ho jednoducho získate kvôli jeho šarmu.

Záložná kamera_nikon F4 2. jednotka

Pohorie v minimalistickom štýle s výhľadom na siluetu lesa. Je to skvelé pre dámy, ktoré chcú jednoduchší dizajn.

Hory sú ľahko vyzerajúce vzory, ktoré môžete v zásade umiestniť kdekoľvek chcete.

lesné a horské tetovanie-5

„Myslieť ako hora“ znamená byť schopný oceniť prepojenie každého prvku v ekosystéme. Môže to byť aj váš spôsob ocenenia všetkých vo vašom živote.

hory a vlny

Pohorie a tetovanie na vlne tsunami; dva rôzne prvky, ale rozhodne dve veci s podobným významom: sila a moc.

horské tetovanie-1

Tento krásny živý farebný dizajn je perfektný, keď chcete pútavé tetovanie. Tento dizajn ukazuje pohorie v noci so súhvezdím. Na to si samozrejme môžete vytvoriť svoj vlastný príbeh.

Zdroj

horské tetovanie-2

Toto pohorie vo východnom štýle môže v skutočnosti vyzerať ako voda; ale môže to byť ľadová hora. Okrem toho, že je vizuálne príťažlivý, môže ukázať aj vašu stránku, ktorú si ľudia príliš neuvedomujú, ako by boli cool a chladní..

Zdroj

horské tetovanie-3

Tu je návrh tetovania na predchádzajúcom obrázku, ale bez farby. Stále funguje perfektne.

Zdroj

horské tetovanie-16

Toto malé horské tetovanie na nohe môže znamenať vašu ochotu ísť na skalnatú cestu za dosiahnutím svojich cieľov.

horské tetovanie-4

Tento štýl čínskej tušovej maľby funguje perfektne na hladké tetovanie pohoria.

Zdroj

horské tetovanie-5

Tento typ tetovania je v skutočnosti ťažké robiť čo s námahou nielen v detailoch, ale aj v okolitom dizajne.

horské tetovanie-6

Toto nádherné tetovanie chrbta ukazuje dva veľké prvky v prírode. Hory pre silu a vytrvalosť a veľryba pre mier. A je to do značnej miery umelecké dielo.

Zdroj

horské tetovanie-7

Ďalšie farebné horské tetovanie. Odtiene sú zmesou tmavých a pastelových paliet, ktoré mu dodávajú hladký a upokojujúci účinok.

Zdroj

horské tetovanie-9

Toto tetovanie ukazuje hrubší nádych na svoj dizajn tetovania. Mizne však do hladkosti. Naskytá sa z neho výhľad na mesto. Mohlo by to závisieť od toho, aký by mohol byť váš výklad, ale je to veľmi dobrá spomienka na miesto, ktoré ste už navštívili.

Zdroj

horské tetovanie-10

Ďalšie minimalistické tetovanie, ktoré si môžete dať do náručia. Je to jednoduché bez väčších podrobností, ale napriek tomu môže vykresľovať také veľké posolstvo.

Zdroj

horské tetovanie-12

Podrobnosti o tomto nádhernom tetovaní sú veľmi dobré. Existujú čiary, ktoré ukazujú jeho drsnosť a tiene, ktoré označujú, aké sú strmé. Pozadie je však jemným vyblednutím ďalekých krajín a slnečného svitu.

horské tetovanie-13

Tento ukazuje viac perejí, ktoré bežne vidíme v horách, ako samotné hory. Mohlo by to byť symbolom schopnosti čeliť svojim strachom alebo problémom alebo len spomienkou na dobrodružstvo, ktoré ste prežili.

horské tetovanie-15

Skvelá vec na týchto druhoch tetovania (tie, ktoré majú vnútorné tvary ako kruhy a diamanty) je, že vyzerá čisto, ale vyzerá aj ako úplný obrázok..

horské tetovanie-17

Tetovanie s úplným rukávom, s trochou siahajúcim dozadu, ktoré ukazuje život a výhľad na hory. Vyzerá to pokojne, aj keď je skalnatý a les znamená odolnosť v každom ťažkom období. Jelene sú tiež považované za symboly múdrosti.

horské tetovanie-18

Dobrá vec na horských tetovaniach je, že si ich môžete vytvoriť v akejkoľvek veľkosti. Tento ukazuje malé pohorie v blízkosti kľúčnej kosti. Len správa, ktorá ukazuje, že ste silní.

Tento ukazuje ostrý vrchol hory. Napriek tomu, že ukazuje drsnosť, má stále čisté hrany a môže to byť rovnaké ako to, kým ste.

Toto ukazuje hromadu kníh. Jeden je otvorený a tam sa objaví pohorie v plnej sláve a farbách. Namiesto obvyklého významu tento skôr pripomína možnosť navštíviť ďaleké krajiny prostredníctvom čítania kníh; dokonca aj krajiny, ktoré ani neexistujú.

hora-tetovanie-21

Môžete si vybrať od čiernobielych po živé farby až po zemité tóny, ktoré sú bližšie k obrázku, ktorý sa pokúšate znovu vytvoriť atramentom..

horské tetovanie-22

Príroda v celej svojej kráse, aj keď je len atramentová. Farby sú tak živé, zatiaľ čo detaily ukazujú veľmi kvitnúci ekosystém. Mohlo by to jednoducho rozjasniť váš deň alebo by vám mohlo priniesť poznámku, že ste tiež živí a krásni.

horské tetovanie-23

Horské tetovanie je zvyčajne spojené so stromami ako v skutočnom živote. Mohlo by to však tiež ukázať hlbšie posolstvo, pretože lesy sú tiež symbolmi sily.

horské tetovanie-24

Môžete si vybrať, aký typ hory chcete. Niečo drsné alebo niečo hladké, strmé alebo nízke alebo čokoľvek, čo cítite, bude bližšie k tomu, čo chcete, aby správa mala byť.

horské tetovanie-25

Ak nechcete niečo príliš veľké, môžete ísť na toto tetovanie na zápästie. Nie je to veľké, ale je to čistý dizajn.

horské tetovanie-26

Hora môže byť len fatamorgána, ale dodáva jej tajomný efekt. Zvlášť, keď máte pocit, že je to s Magic Mirror, s ktorou Maleficent hovoril.

horské tetovanie-27

Tento abstraktný dizajn hory ukazuje jedinečnosť a len oživuje život.

horské tetovanie-28

To je ďaleko od realistických tetovaní, ktoré sú teraz tak populárne, ale má svoje čaro aj v štýle karikatúry.

horské tetovanie-29

Dva malé prevedenia, ktoré môžete mať. Dve malé pripomienky, aby si bol silný, pretože si.

horské tetovanie-32

Tieto návrhy tetovania na rameno sú každý svojim spôsobom jedinečné. Aj keď je to ten istý predmet, pri každom z nich to vyzerá celkom inak.

horské tetovanie-33

O horách sa hovorí, že sú symbolmi ciest. Rovnaké ako kompas. A slovo wanderlust. Ak teda milujete cestovanie, je to pre vás ideálny dizajn.

horské tetovanie-34

Toto mierumilovné stvorenie ukazuje cestu vedúcu do hôr. Toto je váš spôsob, ako vyjadriť lásku k dobrodružstvám.

horské tetovanie-35

Toto malé tetovanie pohoria je vyrobené z bodiek. Dokončenie môže chvíľu trvať, ale konečný výsledok je úžasný.

Toto horské tetovanie môže vyzerať zradne, ale je úplne ohromujúce.

horské tetovanie-37

Bolo by dobré, keby si mohol mať obrázok hory, na ktorú chceš byť natretá atramentom. Ale vaša vlastná verzia by bola stále najlepšia.

horské tetovanie-38

Malé tetovanie zápästia pohoria. Ďalší dobrý dizajn, ktorý pomôže v boji proti depresii a sebapoškodzovaniu.