Beyond the Ink: Alysha Nett Shoots Angela Mazzanti

Isn't je šťavnatá broskyňa?

Dobrý deň, Inked fam!

Chcel som vám predstaviť Angela Mazzanti! Táto dáma je jedna múdra sušienka. Dozvedel som sa, že sa do LA presťahovala z Fresna po tom, čo zo zlej situácie urobila víťaznú! Je super múdra, má skvelé tetovanie a má rada lekársku marihuanu. Teraz je to dieťa, za ktorým môžem zaostávať!

V nižšie uvedenom rozhovore sa dozviete viac o jej charitatívnej akcii pod názvom 215 Compas Sesh, o jej úlohe v odvetví marihuany a o tom, ako začala s modelingom. Nezabudnite na galériu horúcich fotografií z fajčenia! Tieto fotografie sme natočili v Los Angeles pred mesiacom a teraz, keď nás leto (technicky) opustilo, som mal pocit, že tieto zábery z bazéna skutočne nechávajú leto žiť navždy..

Dobudúcna!

Alysha xo

alysha Nett strieľa angela mazzanti

Kredit: Inked Mag

Kredit: Inked Mag

Angela je absolútne jablko v našich očiach

alysha Nett strieľa angela mazzanti na nafukovací bazénangela mazzanti podprsenka na ruky polonaháalysha Nett strieľa angela mazzanti zblízka bikiny výstrelalysha Nett strieľa angela mazzanti na ružovú nafukovačkuangela mazzanti v šortkáchangela mazzanti ako harley quinnalysha Nett strieľa angela mazzanti zblízkaangela mazzanti v telocvični 2selfie angela mazzantialysha Nett strieľa angela mazzanti na ružový nafukovací prst do ústnechty angela mazzantiangela mazzanti na poschodíangela mazzanti v čiernej bielizniangela mazzanti v parochni

Ahoj Angela! Fotografovanie s vami bolo také zábavné – pred kamerou ste prirodzený. Ako dlho sa venuješ modelingu?

Kredit: Inked Mag

Bolo skvelé s vami fotografovať! Ty'som taká bábika, takže ja'V súčasnosti modelujem 7-8 rokov.

Skutočný víťaz

Tým je to vyrovnané; my'ste úplne zamilovaní do Angely Mazzanti. Čo si myslíte o svojej najnovšej rozkošnej dáme? Dajte nám vedieť, či ju chcete vidieť viac v komentároch a ZDIEĽAM tento príbeh!

Published
Categorized as zoznam