Čo je to za človeka??

Keď si myslíte, že ste to všetko počuli, pokiaľ ide o človeka, ktorý prejavuje kruté a bezcitné správanie voči zvieraťu, vylieza z jeho jaskyne nejaký úplný sprchovací vak, ako je tento kus exkrementov z Massachusetts, a urobí tento opovrhnutiahodný pes!

Dvadsaťštyriročného Richarda Piquarda z Whitinsville v štáte Massachusetts údajne zatkli v nedeľu po tom, čo údajne pochoval 18-ročného psa zaživa, pretože povedal, že si nerozumie s jeho mačkou..

Snímka obrazovky 2018-09-11 o 12.38.35 hod

Tvrdí to policajný šéf Northbridge Walter Warchol, ktorý to povedal pre Telegram & Vestník, ktorý Piquard pochoval "Chico," pes Shih Tzu, za svojim domovom, kým ešte žil.

"Dokonca aj vo svojich 41 rokoch tu'nikdy som nič podobné nevidel," Povedal Warchol. "My'Videli sme aj iné formy týrania zvierat. Pochovať niečo živé je trochu mimo dosahu."

Kaylee Belanger, žena, ktorá našla Chica pochovaného zaživa, na Facebook napísala, že Piquard jej v nedeľu okolo 11:00 poslal správu, že pes "zomrel minulú noc." Belanger povedal, že len deň predtým jej Piquard predvádzal svoje nové mačiatko.

1536615428155

Belanger hovorí, že keď našla chudobného, ​​našiel Chica zaživa pochovaného v špine a pod skalou, "Kričal od bolesti, špina v každej jeho časti," Napísal Belanger. "Cítil sa plochý ako palacinka zo skaly, ktorá ho ťažila dole dierou."

Polícia denníku oznámila, že psa previezli do veterinárnej nemocnice, kde ho nedokázali zachrániť a museli ho usmrtiť.,

1536615454893

Piquarda obvinili z prečinu týrania zvierat a prepustili ho na kauciu 1 000 dolárov.