A pokusy o zabitie ďalšieho

Možno je teraz načase rozlúčiť sa so svojimi zoznamovacími aplikáciami.

Zoznámte sa s Danuealom Draytonom. Tento pekný chlap využil svoj dobrý vzhľad a Tinder, okrem rôznych ďalších zoznamovacích aplikácií, na to, aby nalákal ženy na stretnutie s ním na rande, ktoré by bolo ich posledné. 27-ročného muža zatkli 23. júla v Los Angeles v Kalifornii v súvislosti s vraždou 29-ročnej Samanthy Stewartovej z New Yorku, Vnútorná edícia hlásené. Registrovanú zdravotnú sestru z jamajského Queensu našli mŕtveho prostredníctvom uškrtenia vo svojom dome 17. júla. Zoznámili sa zrejme v obľúbenej zoznamovacej aplikácii Tinder. Teraz sa ozve jeho bývalý a varuje všetkých, aby sa vyhýbali zoznamovacím aplikáciám, ako je Plenty of Fish a Tinder.

Ale to je len začiatok. Keďže čaká na prepustenie na kauciu 1,25 milióna dolárov v Kalifornii, vyšetrovatelia hľadajú ďalšie stopy, ktoré by viedli k údajne ďalším siedmim obetiam Draytona a jeho zdravotnému záznamu, ktorý dokazuje, že Drayton trpí schizofréniou a bipolárnou poruchou II, ako tvrdí. robí.

TinderBIG

Obrázok prostredníctvom Metropolista

A pokusy o zabitie ďalšieho

Obrázok cez DENNÚ NOVINKU Danuál Drayton z New Havenu v Connecticute tvrdí, že v hlave počul hlasy, ktoré mu hovorili, aby zabil, povedal dennému spravodajstvu spoza sklenenej steny v záchytnom stredisku v LA. & amp;; Naozaj sa mi páčila. Nechcel som ju zabiť, & apos; informovala DENNÁ SPRÁVA. „Povedali mi, že musí zomrieť.“Vyšetrovatelia uviedli, že ako uviedla správa DAILY NEWS, vyšetrovatelia uviedli, že vyšetrovatelia uviedli, že vyšetrovatelia uviedli, že vyšetrovatelia uviedli, že vyšetrovatelia uviedli, že sa s dravcom stretla v obľúbenej zoznamovacej aplikácii Tinder.Kým prebieha vyšetrovanie, Drayton je chránený pred zoznamovacím svetom a je držaný vo väzení v Los Angeles s kauciou stanovenou na 1,25 milióna dolárov.Podľa denných správ sa Drayton stretol so svojou poslednou obeťou v Kalifornii v rámci spoločnej jazdy Uberom, kde na to narazili a preniesli tento rozhovor na svoje miesto. Drayton tiež tvrdil, že je ďalších najmenej sedem obetí. Obrázok prostredníctvom denníka NY Daily News 26-ročná Zynea Barney pre ABC News povedala, že keď sa stretla s Draytonom, bol to „vysnený chlap“. Sladké a starostlivé, pýtajúce sa na jej ciele a sny, namiesto aktov.Obrázok prostredníctvom aplikácií RedditDating bol vyvinutý s cieľom pomôcť ľuďom, ktorí sú hanbliví alebo príliš zaneprázdnení, nájsť lásku. V priebehu rokov sa však aplikácie ako Tinder stali viac „prepojenými aplikáciami“. než nájsť si partnera na celý život. Drayton môže byť výnimkou, ak sa tvrdenia, ktoré vyslovil, stanú pravdivými. Existujú však prípady, keď boli ženy znásilnené alebo zabité ich dátumom Tinder. Detektív z Los Angeles, Trent Thurber, ktorý vyšetruje zločiny súvisiace s zoznamovaním online, povedal, že vždy povie priateľovi alebo príbuznému, kde sa dátum stane, a taktiež robí výskum pomocou reverzného vyhľadávania obrázkov Google a kontrol pozadia, informovala agentúra ABC News.

Podozrivý –

Obrázok prostredníctvom DENNEJ NOVINY

Danueal Drayton z New Havenu v Connecticute tvrdí, že v hlave počul hlasy, ktoré mu hovorili, aby zabil, povedal dennému spravodajstvu spoza sklenenej steny v záchytnom stredisku v LA..

'Mala som ju veľmi rada. Nechcel som ju zabiť,' informovala DENNÁ SPRÁVA. 'Povedali mi, že musí zomrieť.'