Jednota prostredníctvom tetovania!

Podporujú jednotu sebalásky a lásky k druhým

Nie je nič lepšie, ako reprezentovať svoj nový atrament ako znak niečoho pozitívneho, ako je „jednota“. Existuje mnoho prevedení a kombinácií prevedení, ktoré je možné zvoliť tak, aby ozdobili vaše telo, aby zaujalo "dobré znamenie."

Niektoré návrhy sú na počesť rodiny alebo priateľov, napríklad jednoduché šípy alebo zväzok šípov. Iné sú navrhnuté tak, aby si pripomenuli uskutočnené bitky v živote a ďalšie, ktoré prídu, ale aby sa cítili chránené pred svojimi nepriateľmi. Populárne vzory odkazujú na polynézske kmeňové tetovanie, prispôsobené tak, aby zodpovedalo vašim osobným skúsenostiam a plavbe. Sú to však ďalšie vzory, ktoré vyjadrujú to, za čím si stojíte a čím sa žijete. Ak ty'politicky angažovaní alebo nie, propagácia nenávisti nie je nikdy dobrý pohľad.

Tu je 10 úžasných tetovaní 

UnityFB

Foto Alex Smoltschnick

Podporujú jednotu sebalásky a lásky k druhým

Fotografia prostredníctvom Alexa Smoltschnicka Ukážte svetu, aké stránky vlastníte. Kurva rasizmus. Šírte správu.Nezabúdajme na to, čo sa stalo na začiatku roka 2017 a na následky, ktoré nasledovali. Podporujme jednotu s láskou a nenávisťou a urobme Ameriku opäť skvelou.Fotografia cez Cypress Toto je symbol jednoty v rozmanitosti a malo by nám to pripomenúť, že aj keď sme všetci odlišní, napriek svojmu pozadiu a farbe pleti sme stále ľudia.Fotografia cez Taylor Kuhlman Balík šípov predstavuje silu a jednotu v rodine alebo silnom priateľstve. Pôvodný význam siaha do piatich zakladajúcich kmeňov Irokézskej ligy.Fotografia pomocou Nao Tattoos Toto tetovanie predstavuje jednotu rodiny a dá sa samozrejme prispôsobiť. Niekedy termínFotografia prostredníctvom JanserTribals má dlhú históriu a každý dizajn má iný význam. Toto je polynézske kmeňové tetovanie, ktoré predstavuje „veľa šťastia“.Foto cez Joela Jalayahaya Kmeňové tetovanie môže vyzerať, že sú všetky ako kmeňové tetovanie Samoana „The Rock’s“. Existujú však rozdiely. Toto je vlastne filipínske kmeňové tetovanie.Fotografia prostredníctvom tetovania Golden Heart Tetovanie Mandala môže byť kombináciou iných vzorov a malo by byť prispôsobené pre každého jednotlivca. Je to sanskrt a znamená „kruh“. Význam v hinduistike a budhizme je „Sen; predstavujúce snílkovo hľadanie samostatnosti a úplnosti. “ Propagácia života bez nenávisti.Fotografia prostredníctvom Dylana Suttona Rovnako ako Tribal, aj mandalu je možné prispôsobiť, závisí od požiadavky klienta. Niektorí si želajú „veľa šťastia Mandaly“, iní radi cítia pozitívnu energiu a silu.

Anit-rasizmus

Fotografia prostredníctvom Alexa Smoltschnicka

Ukážte svetu, ktorý web vlastníte. Kurva rasizmus. Šírte správu.

Published
Categorized as zoznam