Jógové dievčatá nie sú tým, čím sa zdajú byť v epickom žartovom videu

No to bolo nečakané

Keď uvidíte na ulici pekne vyzerajúcu dámu, tam'nie je zákon, ktorý hovorí, že môžete'nevnímaj jej oko. A to'je to obrovský bonus, keď sa s vami chce porozprávať. Ešte väčší bonus, ak ona'má so sebou svojho super horúceho priateľa. Ale čo by ste robili, keby ste zistili, že jedna z tých pekných dám nie je'nie ste predsa dáma? To'čo chceli títo žartovníci zistiť, a vyrazili do ulíc, aby spolu s našou obľúbenou tetovanou dámou Leah Jung vykonali malé experimentovanie s návnadou..

leah jung s dvoma ľuďmi v nohaviciach na jogu

Zdroj: YouTube @MoeAndET

Zdroj: YouTube @MoeAndET

Urazili by ste sa, keby ste boli vyvedení z omylu korisťou?

leah jung s podprsenkou na rukyleah jung v jógových nohaviciach žartleah jung chytí zadok do jogových nohavíc, žartchlap sa bál iného muža, o ktorom si myslel, že je dievča s leah jung

Panna Mária Leah

Zdroj: Instagram @lovesamm_xo

Teraz by ste mali vedieť všetko o krásnej Leah Jung. Ona'je šampiónkou Inked Tattooed Model Madness z roku 2015 a ona nie'Od tej doby sa oteplilo o niečo menej.

Ukázalo sa, že ona'Nie je to len najlepší model tetovania, ako ona'je to celkom komedia.

Sledujte jógové nohavice žart!

Viem, že niektorí ľudia tam budú veľmi sklamaní, keď zistia, že tie lákavé dámy, na ktoré sa pozerali, boli v skutočnosti frajeri, ale hej, toto je vek voľnej lásky všetkého druhu. A kto nie'Nerada sa pozerám na pekný zadný koniec bez ohľadu na pohlavie?

A ešte jedna vec, to'Nie je v poriadku útočiť na muža, pretože si urobil chybu.

ZDIEĽAM toto veselé video s vašimi priateľmi a dajte nám vedieť, ako sa vám páčilo sledovanie v komentároch!

Published
Categorized as zoznam