AKO JEJ LÁSKA, TIETO TATRY NEBOLI NAVŽDY!

Každý, kto si niekedy nechal vytetovať svoju priateľku alebo manželku, či už je to portrét, ich meno alebo nejaký banálny výraz, ktorý títo dvaja zdieľali – niekoľko minút potom, čo to pochopili, vám prebleskne hlavou myšlienka: „Čo keď sa náš vzťah skončí?“ Vhodnejšou otázkou by malo byť niekoľko minút potom, čo si necháte urobiť takéto tetovanie, znie: „Čo budem robiť, keď sa tento vzťah skončí?“

Máte do značnej miery tri možnosti, štyri, ak ste trochu blázon. Môžete to jednoducho nechať tak a vysporiadať sa s tým. Vysvetlite svojmu najbližšiemu partnerovi, že už pre vás nič neznamená, čo bude nepochybne znamenať, že si budete musieť dať vytetovať jeho meno. Môžete to zakryť. Uistite sa, že navštívite niekoho, kto sa špecializuje na zastieranie. Môžete si nechať odležať, čo bolí ako bastard. Alebo ho môžete vystrihnúť! To je správne. Pozrite sa na prezentáciu a zistite, ktorá celebrita si skutočne vystrihla tetovanie!

c717af3184adf0e32add789302934314

AKO JEJ LÁSKA, TIETO TATRY NEBOLI NAVŽDY!

Pete si zakryl tvár svojej bývalej priateľky Cazzie Davidovej. Utajenie urobil Jon Mesa.Mel B podstúpila postup, pri ktorom odrezala meno svojho bývalého manžela Stephena Belafonteho od jej tetovania „Stephen, into death make we part you own my heart“ na jej boku.Rose sa rozhodla skryť tetovanie svojho ex Wiz Khalifa nejakým frajerom v slnečných okuliaroch.Kaley mala dátum svadby napustený na chrbte. Keď sa manželstvo s Ryanom Sweetingom skončilo, tetovanie sa rozlúčilo ..C mon, ako blázon si môžeš myslieť, že Charlie Sheen bude verný?Von D si dala portrét Jesseho Jamesa ako mladého chlapca vytetovaného na hrudník, keď spolu chodili. Prisahala, že to dodrží aj potom, čo sa dvojica rozíde. Ale už tam nie je!

PETE DAVIDSON

Pete si zakryl rúčku na tvári bývalej priateľky Cazzie Davidovej. Utajenie urobil Jon Mesa.