Zachránené z vodného hrobu!

26. júla, okolo 19:20, bola londýnska záchranná služba upozornená na muža plávajúceho v rieke Temža. Z rieky ho zachránil RNLI s pomocou okoloidúcich a letecky previezli do nemocnice. Neskôr v noci londýnska polícia oznámila, že z rieky Temže vytiahla telo muža v bezvedomí.

Muž sa drží, ale je v bezvedomí, pretože ho vytiahli z potenciálneho vodného hrobu. Zdá sa, že má asi 30 rokov a na sebe mal maskáčové tričko "Teraz alebo nikdy, žiadne výčitky, minulosť/prítomnosť/budúcnosť" napísané na ňom. Ten muž však nemal pri sebe žiadnu identifikáciu, alebo ho možno prúd zbavil ID.

Snímka obrazovky 2018-08-06 o 17,38,52 hod

V týchto chvíľach boli fauly vylúčené, pretože hráči stále strácajú identifikáciu muža. Metropolitná polícia uviedla: "Nemal pri sebe žiadne doklady totožnosti a vzhľadom na jeho zlý zdravotný stav sa polícia snaží jeho rodinu čo najskôr vystopovať."

Polícia zahájila vlastnú kampaň s cieľom pomôcť pri hľadaní priateľov a rodiny muža s tetovaním podobným drakovi.

Snímka obrazovky 2018-08-06 o 17.39:00

Scotland Yard dodal: "Na ľavej ruke a na pravej dolnej časti nohy má dve výrazné tetovania, ktoré majú vyblednutú čiernu farbu."

Zdá sa, že tetovanie na nohe je "kmeňový", pričom ten na ruke pripomína draka.

Snímka obrazovky 2018-08-06 o 17.39.07 hod

Detektív seržant Samantha Batchelor povedal: "Vyčerpali sme všetky svoje línie skúmania, aby sme identifikovali tohto muža, a dúfame, že so zverejnením jeho obrazu nám môže priateľ alebo rodinný príslušník povedať, kto je."