Toto taco smiešne vonia!

Verte či neverte, v Únii je len jeden štát, ktorý má federálny zákon proti jedeniu ľudského mäsa (Idaho). Je pravda, že existujú zákony proti vraždám, kupovaniu a predaju ľudského mäsa a znesväcovaniu tiel, ktoré robia z kanibalizmu večere, ktoré je potrebné zorganizovať, ale v ostatných 49 štátoch je to technicky legálne. A keďže IncredablyShinyShart jedol svoje vlastné mäso, mnohí tvrdia, že čin bol etickým kanibalizmom. Viem, čo hovoríte: „A čo jeho priatelia, však?“ Teraz, keď je všetko na stole (slovná hračka určená), pozrite sa, ako používateľovi Reddit, ktorý sa volá IncredibleShinyShart, odrezali nohu a potom mäso z údov naservírovali svojim priateľom v taco! Vice magazine si sadol (nie k jedlu) s 38-ročným, aby zistil fakty. Tu je niekoľko „šťavnatých“ ukážok.

1528745446340-RdM33In

Obrázky so súhlasom IncredablyShinyShart

Toto taco smiešne vonia!

Keď VICE položil zrejmú otázku: „Prečo?“, Shiny povedal: „Pôvodne som to chcel nechať taxidermi alebo sušiť mrazom. Aké by bolo cool, keby moja mrazom sušená alebo taxikárska noha stála okolo domu ako lampa alebo zarážka pri dverách alebo čo? “Ani sme nevedeli, že je možné vziať si nohu so sebou domov, ale podľa článku VICE Shiny hovorí, že to bolo jednoduché. Jediné, čo musel urobiť, bolo vyplniť niektoré papiere, ktoré uvádzali, že z náboženských dôvodov musí byť pochovaný celý. Nemocnica mu dala nohu do červeného vrecka na biologický odpad a on vyskočil.Podľa článku VICE bolo rozhodnutie do istej miery podnetom k okamihu. Keď konečne prišla epická noc, marinoval nohu cez noc a potom pripravil mäso? Povedal som šéfkuchárovi svoj nápad a potom, čo som o tom pár dní premýšľal, povedal: „Dobre, urobme to. Idem to pripraviť a vy, zajtra, príďte. Musela si položiť otázku za milión dolárov a VICE áno. Ako reagovali Shinyho priatelia?

Prečo?

Keď VICE položil zrejmú otázku: „Prečo?“, Shiny povedal: „Pôvodne som to chcel nechať taxidermi alebo sušiť mrazom. Aké by bolo cool, keby moja mrazom sušená alebo taxikárska noha stála okolo domu ako lampa alebo zarážka pri dverách alebo čo? “