Najlepšie dermálne piercingy, ktoré fungujú ÚŽASNE s tetovaním

Jednoducho zapadajú!

Dermálne piercingy za posledné desaťročie urobili veľký rozruch a stále viac ľudí zisťuje, že sú skvelým doplnkom už existujúcich tetovaní. Bola to len otázka času, kedy sme začali vidieť množstvo tetovaní, ktoré využívajú dermy na vytváranie harmonických 3D kúskov, ktoré sú skutočne jedinečnými umeleckými dielami..

Rovnako ako keď ty'robím si pravidelné tetovanie, že'je vždy dobré "nakupovať" a pozrite sa na ostatných ľudí's tetovania, ktoré fungujú (alebo don't pracovať), než pôjdete pod ihlu. Ak ty'premýšľaš nad pridaním dermálneho piercingu k svojmu existujúcemu tetovaniu alebo chceš začať od začiatku s niečím, čo to používa od začiatku- ty'Úplne využite niektoré nápady v nasledujúcej galérii!

Zdroj: Instagram @blackfluidtattoo

Zdroj: Instagram @blackfluidtattoo

Zdroj: Instagram @blackfluidtattoo

Don't si dajte kožný piercing, než ich skontrolujete!

Zdroj: Instagram @fraska_piercerZdroj: Instagram @atipikotattoosZdroj: Instagram @thi_lopes29Zdroj: Instagram @bloodless.tattooshopZdroj: Instagram @caos_tattoo_shopZdroj: Instagram @piercingsbyredZdroj: Instagram @tattooexperienceZdroj: Instagram @swifteey_ashwood_piercingsZdroj: Instagram @piercing_tattoo_leottaZdroj: Instagram @visualsquareZdroj: Instagram @tattoosbyrosieZdroj: Instagram @zwarthartZdroj: Instagram @piercexpressZdroj: Instagram @simonettequarentelliZdroj: Instagram @tamy_tam80Zdroj: Instagram @chardubzZdroj: Instagram @ty_ant53Zdroj: Instagram @blackfluidtattooZdroj: Instagram @jojopieroZdroj: Instagram alfie1376

Oko tigra

Zdroj: Instagram @fraska_piercer

Ty'Všimnem si, že veľa zvieracích tetovaní nájde nový život, keď do nich vnesú trochu kameňa. Tento tiger nie je výnimkou … ale hej, pozerá sa na mňa?

Published
Categorized as zoznam