Prečo sme takí veľkí fanúšikovia Hviezdy hadej zveri Mie Malkovej

To'je ako ona'Sú vyrobené zo sexi gumy…

Myslím, že sa všetci môžeme zhodnúť na tom, že scéna Spider Walk v Exorcistovi bola NAJVYŠŠÍ a najstrašidelnejšou scénou v histórii filmu. Navždy mi to bude prenasledovať pamäť. Ale keď krásne dievča začne ohýbať svoje telo spôsobmi, ktoré by nám zlomili chrbát, absolútne sa nemôžeme nabažiť. Mia Malkova je jednou z najznámejších hviezd vo svojom odvetví, pretože má skrútené schopnosti. Získala niekoľko filmových cien pre dospelých a medzi mnohými je obľúbená. Zostavili sme zoznam našich obľúbených polovičných fotografií vhodných pre prácu a niekoľko zábavných faktov o tejto dáme, aby ste si mohli užiť sledovanie..

Mia Malkova v jogových nohaviciach

Zdroj: Twitter @MiaMolkova

Zdroj: Twitter @MiaMolkova

Pozrite sa na túto úpornú dámu!

Mia Malkova v čiernej čipkeMia Malková v skrúcanej pózeMia Malkova visí von pri bazéneMia malkova v bielej čipkeMia Malkova vystrelila podkopMia Malkova v jogových nohaviciachZdroj: Twitter @DannyMountain10Mia malkova a jej manželMia Malkova ukazuje svoju korisťMia malkova s ​​nohami pri hlaveMia Malkova v kovbojskom kostýmeMia malkova s ​​kučeravými vlasmiMia Malkova na posteli s dievčaťomKorisť Mie Malkovej s iným dievčaťomMia malkova vo vani

Zoznámte sa s Miou Malkovou

Zdroj: Instagram @mia_malkova

Ona'sme hadí muž my'sledovali sme to posledných pár rokov. Nanešťastie (alebo našťastie podľa toho, ako sa na to pozeráte) Mia v minulosti opustila svoje flexibilné spôsoby, ako sledovať kariérny postup v odvetví dospelých. My'V tejto galérii sme našli šťastné médium sexy a trendových fotografií, takže dávajte pozor na Inked Mag'chystá sa tu otepliť.

Ako filmové hviezdy pre dospelých stanovili spolu s manželom hranice

Análu robí len so svojim manželom a obaja majú nárok na zoznam „nie“: Zoznam hercov, s ktorými nechcú, aby bol ich partner vo filme. Ako veľmi osvietené. Zaujímalo by nás, či niekedy tieto hranice prekračujú.

Jej obľúbená show musí byť:

“Hra o tróny!” Je zrejmé, že má dobrý vkus. S ktorou hviezdou GoT sa podľa vás najviac stotožňuje? Daenerys, Arya alebo možno Cersei.

Čo veci mimo jej … ehm … kariéry?

Ona povedala, "Milujem čítanie romantických románov, turistiku, výlety na pláž, do kúpeľov, múzeá, filmy … Som veľký milovník filmov, milujem väčšinu typov filmov." Ona'sme len naše vysnené dievča! Teraz už len potrebujeme navliecť na toto mláďa.

Published
Categorized as zoznam