Len preto, že operácia je kozmetická, nie'to myslim vazne'je v bezpečí…

Plastická chirurgia prešla za posledné roky kus cesty. V dnešnej dobe sú postupy nielen pokročilejšie, ale zmena vzhľadu pod nôž sa stala uznávanou súčasťou našej kultúry s relatívne malou stigmou. Kým na plastickú chirurgiu sa kedysi hľadelo ako na povrchné postupy pre manželky s trofejami a pornohviezdy, v súčasnosti sa uznáva, čím to je – len ďalší spôsob, ako vyjadriť svoje pravé ja prostredníctvom svojho vzhľadu..

Technológia kozmetickej chirurgie v priebehu rokov výrazne pokročila, ale to neznamená, že je vždy bezpečná. Napriek tomu, že ísť pod nôž je stále bežnejšie (dovolím si povedať, rutina?), Nie vždy to vyzerá perfektne. Ako pri každom lekárskom zákroku, vždy existujú riziká. Jedna osoba, ktorá chápe tieto riziká z prvej ruky, je Sara X Mills (alias SaraOnTheInternet) – a otvorila sa svojmu boju.

Sara X Mills Flexing Odporúčané

Zdroj: Instagram @saraontheinternet

Zdroj: Instagram @saraontheinternet

Sara X Mills' príbeh je skutočne strašidelný

Sara X Mills jesť hlúpu fotografiuSara X Mills Po operácii obväzuSara X Mills Modré vlasyŠportová podprsenka a čaj Sara X MillsSara X Mills pred a po explatOhybný biceps Sara X Mills

SaraOnTheInternet

Zdroj: Instagram @saraontheinternet

Sara X Mills si za tie roky vybudovala internet a je ľahké pochopiť, prečo. 30-ročná celebrita a modelka zo sociálnych médií má temperamentnú osobnosť, robí nádherné obrázky a (samozrejme) fajčí, ale asi pred šiestimi mesiacmi urobila Sara niečo, čo zdvihlo veľa obočia-urobila plastickú operáciu.

Problémy začínajú

V blogu z 12. septembra 2016 na svojej stránke Patreon Sara úplne vysvetlila, prečo sa vrátila pod nôž, aby zmenila svoju milovanú (fanúšikmi) postavu. Podľa Sary problémy začali bezprostredne po jej prvotnej implantácii…

Zdravá voľba

Teraz, ona'je šesť mesiacov po operácii a znova hovorí. Sara zverejňovala obrázky svojho nového tela, ako sa chváli menším hrudníkom – jazvy a podobne. To'je úprimne krásna. Sebavedomie, ktoré jej prevzalo ovládanie nad svojim zdravím a telom, je prinajmenšom inšpiratívne.

Hore je Sara tesne po operácii explantátu…