Päť vecí, ktoré by ste mali vedieť pred tetovaním genitálií

Tetovanie si stále nachádza cestu pokrývajúcu celú krajinu ľudí's telami. Od hlavy po päty, tam's žiadne miesto na tele, môžete'T tetovanie. Takže ak ty'Ak ste jedným z tých, ktorí riskujú a užívajú si adrenalín, ktorí chcú zvážiť genitálne tetovanie, tu je päť vecí na zamyslenie. A áno, uhádli ste správne – PAIN je určite zapojený.

Najdôležitejším aspektom je nájsť správneho umelca. Niekto, komu dôverujete (ZVEDOME) a ​​niekto, s kým by ste sa cítili dobre, keby ste boli nablízku. Ale čo je najdôležitejšie, niekto, kto predtým tetoval súkromné ​​časti, na mužoch aj na ženách.

Požiadavka na tetovanie genitálií, a tým myslíme váš penis alebo vagínu, je stále požiadavkou, ktorú by zvážili pravdepodobne iba niektoré pornohviezdy alebo ľudia, ktorí sú na scéne BDSM. Ale pubická oblasť je veľmi populárna. Väčšinou ženami.

genital01

Súkromná prehliadka

Foto cez facebook No ... tu nie je príliš veľa možností. U ženy je najobľúbenejšia pubická oblasť, ale samozrejme si môžete vytetovať aj vonkajšie stydké pysky alebo vulvu. Dizajn, z ktorého si môžete vybrať, však môže byť obmedzený. U mužov by bola možnosť pubiky, aj keď to zrejme nevyžaduje veľa mužov, pokiaľ už nie ste úplne krytí. Ale penis a miešok sú najobľúbenejšie. Súkromná oblasť má však svoje ťažkosti, pretože koža je odlišná od pokožky iných častí tela.Fotografia prostredníctvom PininterestInfection - Rovnako ako akékoľvek iné miesto na tetovanie, aj tetovanie môže riskovať infekciu. Všetko závisí od rôznych faktorov, ako je čistota umelca, vaša hygienická rutina a ako sa uzdravujete. Pretože je však v oblasti genitálií a telesných tekutín viac trenia, riziko infekcie je oveľa vyššie. S týmto na mysli - alebo skôr nie - je akékoľvek sexuálne stretnutie najmenej dva týždne, alebo keď máte pocit, že vaše tetovanie je úplne uzdravené. Zjazvenie- Pretože koža dole je oveľa tenšia (najmä na vašom penise), hrozí vám riziko vzniku keloidov na tetovaní. Čo môže mať tiež vplyv na citlivosť vášho penisu (ak ste muž, samozrejme). Dočasná -trvalá erekcia - známa aj akoFotografia prostredníctvom FlickrTo očividne bude bolieť. Ako väčšina tetovaní. Ale pretože táto oblasť je citlivejšia a pokožka je oveľa tenšia, najmä ak je to váš penis alebo vulva, budete mať z toho väčší pocit. Ak teda nemáte žiadne iné tetovanie a toto považujete za svoje prvé, zamyslite sa znova. A možno si toto miesto odložíte na neskôr.Fotografia cez Youtube S týmto sa musíte vy a váš umelec v tejto záležitosti uspokojiť. O to viac však platí, ak ste žena. Ale aj ako muž by ste sa mohli cítiť mierne nepríjemne, ak na vašom odpade pracuje iný muž. Uistite sa teda, že umelca poznáte, dôverujete mu a cítite sa stopercentne pohodlne, že tento človek je pre túto prácu ten pravý.Fotografia cez Tattoo AuthorityTáto časť je pravdepodobne najdôležitejšia. Ako sa starať o svoje nové tetovanie genitálií. Nie je to veľmi odlišné od iných miest na tele (pokiaľ to nie sú vaše ústa). Chcete však udržať oblasť čistú a suchú, ale ani s čistením to nepreháňajte. Je to podobná rutina ako piercing do genitálií, vyhýbajte sa horúcim kúpeľom a verejným bazénom, fajčeniu, sexuálnym aktivitám, doprajte si dostatok spánku a dobrého jedla a vaše tetovanie by sa malo liečiť bez komplikácií. Zasvätený tip z európskej strany je

Poloha – kam to dať?

Foto cez facebook

No … tu nie je príliš veľa možností. U ženy je najobľúbenejšia pubická oblasť, ale samozrejme si môžete vytetovať aj vonkajšie stydké pysky alebo vulvu. Dizajn, z ktorého si môžete vybrať, však môže byť obmedzený.

U mužov by bola možnosť pubiky, aj keď to zrejme nevyžaduje veľa mužov, pokiaľ už nie ste úplne krytí. Ale penis a miešok sú najobľúbenejšie.

Súkromná oblasť má však svoje ťažkosti, pretože koža je odlišná od pokožky iných častí tela.