Úžasné umenie atramentového cukru! Tetovanie sa stane tortou!

Príliš krásne na jedenie!

Jedná sa o projekt, ktorý sa pripravuje už takmer rok a na výsledky sa určite oplatilo čakať! Projekt Inked Sugar Art mal na svedomí Mayra Prado Estrada a Cassandra Rice, jej spoluadministrátor, a bývalý redaktor časopisu Inked Rocky Rakovic. Keď Rocky takmer pred rokom dal zelenú, Mayra sa ujala úlohy zhromaždiť niektorých z najtalentovanejších tvorcov koláčov z celého sveta a postaviť im výzvu, "Vytvorte tortu inšpirovanú tetovaním!" Som si istý, že Mayra vedela, čo môže očakávať, ale musíme priznať, že sme boli spokojní s kvalitou koláčov, ktoré boli pre tento projekt vytvorené..

Takže bez ďalších okolkov sa zoznámte s týmito úžasnými umelcami a ich neuveriteľnými dielami cukru!

Adela Joann Calvo

selfie bez loga

Moje meno je Adela, a hoci som sa narodil v Londýne, žijem v Španielsku od 6. rokov. Umenie a sochárstvo ma fascinujú odvtedy, čo si pamätám, a preto som získal titul z umenia na univerzite v Salamance. , špecializujúca sa na sochu a dizajn. Mojou ďalšou vášňou je učiteľstvo a návrh koláčov, a hoci som v roku 2007 otvoril školu umenia, od roku 2013 som teraz spojil všetky tri vášne spolu so svojou sestrou Andreou sme otvorili Delicut Cakes, z ktorých sa dnes stal Artym..

[reklama

typ ="nad obrázkom-1"]

inšpirácia (2)inšpirácia (1)

V tejto spolupráci som si vybral Samanthu Smithovú za svoju inšpiráciu, pretože jej všetka práca mi otvára oči a je magická. V mojom diele som znova vytvoril 11 z jej tetovaní.

1 plné predné logo

Predmet podnikania: Artym. Webová stránka: www.a.c.artym.com

Facebooková stránka: https://www.facebook.com/ArtymACarte/

Instagram: https://www.instagram.com/artym_by_acarte/?hl=es

Twitter: https://twitter.com/Artym_by_ACArte

Miesto: Santander, Španielsko

Adelina Baicu

DSC_0614

Moje meno je Adelina Baicu, žijem v Ríme v Taliansku s manželom a naším synom a pracujem ako návrhár koláčov v modernej pekárni vo svojom okolí. Vyrábam hlavne oslavy a tematické torty, ale mojou najväčšou vášňou je vytváranie jedinečných návrhov, umeleckých stvárnení a sochárstva.

Môj projekt spolupráce Inked Sugar Art bol úplným odhalením, obrovským procesom učenia a celkovým umeleckým naplnením. Umenie tetovania je tak jedinečné a líši sa od všetkých štýlov, ku ktorým som doteraz pristupoval, a Hannah Flowers, moja inšpirácia, ju ešte viac zapôsobila svojim neo-tradicionalistickým štýlom ochrannej známky..

Hannah-Flowers-Tattoo-013

Od klasických snímok po inovatívne výtvory je jej práca jednou z najlepších na celom svete, ktorá je ľahko rozpoznateľná, pričom tieňovanie a kompozícia sú dve vynikajúce funkcie..

https://www.facebook.com/LeTorteDecorArte/

Instagram: adelina_baicu_cakeartist

DSC_0841

Hannah ma úplne očarila'Konkrétne návrhy a výber jedného z nich sa ukázali ako mimoriadne náročná úloha, ale kúzlo a tajomstvo lustrovej dámy mi nakoniec ukradli srdce. Použil som techniku ​​basreliéfu, aby som jej dodal väčší rozmer v kombinácii s 3d detailmi a samozrejme veľa tieňovania.

DSC_0848

Dúfam, že moja interpretácia zodpovedala tomuto úžasnému umelcovi a nedokázala zmeniť svojrázne kúzlo tohto konkrétneho dizajnu.

Claire Andersonová

Claire - tútor obr

Claire Anderson z Clairella Cakes pracuje & výučba v sektore koláčov za posledných 9 rokov. Je viackrát ocenenou výtvarníčkou koláčov a je známa svojimi úžasnými koláčmi nanášanými vzduchom & Produktový rad. Claire školí svoj podpisový štýl airbrushing vo Veľkej Británii & na medzinárodnej úrovni, pričom na jej hodiny chodia študenti z celého sveta.

Tetovanie Indické dievča Obrázok CCIndické dievča tetovanie

Dizajn Claireinho koláča bol inšpirovaný nádherným tetovaním – Moni Marino

https://www.facebook.com/clairellacake/

Instagram: clairella_cakes

Emilia Joyce Calvo

Emilia Calvo-Emily Cakes headshot nologo (5)

Vždy ma zaujímalo pečenie a umenie a špecializoval som sa na výrobu kvetov, vďaka ktorej som získal rôzne ceny a ocenenia. Mal som to potešenie vytvárať rôzne návody pre časopisy Cake Masters, American Cake Decorating a ICES International Cake Exploration Societé. Moja zvedavosť ma priviedla k objavovaniu ďalších oblastí, ktoré ma fascinujú, ako sú sochárstvo, maľba, ilustrácia a samozrejme tetovanie. Keď som hľadal inšpiráciu z toľkých zdrojov a báječných umelcov, rozhodol som sa pre tetovanú ruku Marka Reeda z britského Evolve-Tattoos Lancaster, pretože mi to pripomína jeden z mojich obľúbených filmov Terminátor..

tetovanie od Evolve Ink Lancasters logom 1 emily calvo

Obchodné meno: Emily Cakes (predtým Delicut Cakes). Krajina: Španielsko

Facebook: https://www.facebook.com/emilycakes4u

Instagram: https://www.instagram.com/emily_cakes4u/?hl=es

Enrique Rojas

ER Headshot

Pôvodne vyštudovaný architekt som bol vždy nejakým spôsobom prepojený so svetom pečenia a cukru prostredníctvom rodiny a priateľov. HAVE+SOME+CAKE bola založená v Birminghame vo Veľkej Británii asi pred 4 rokmi. Mojou špecializáciou budú svadobné torty a veľké oslavy. Keďže som sa školil v architektúre, rád by som sa zameral na všetko, čo robím, pokiaľ ide o dizajn. Pre mňa je dôležitý koncept, aby mi celý dizajn hovoril a že je to tiež krásny predmet.

21316124_1842360409127455_1196239236325514654_o

Tetovanie ma upútalo kvôli prvkom v ňom zobrazeným. Jeden z nich mi pripomínal astronomické mapy. V tomto prípade súhvezdia vtákov, odtiaľ názov, je ALTAIR alebo Flying Bird, ktorá je najjasnejšou hviezdou súhvezdia Aquila [Eagle] . V tomto diele je všetko možné jesť (je to skutočný koláč) a chcel som, aby dielo malo v krídlach vtákov určitý pohyb a plynulosť..

ZOBRAZIŤ 1

Ďalším prevládajúcim prvkom tetovania je vzhľad „Sketch“ s predĺženými čiarami a geometrickým vzhľadom, ktorý som chcel navrhnúť od 2D po 3D prvky v tvare črepov alebo peria v krídlach a tele. Nakoniec máme čiernobiele bodky prepojené ručne kreslenými čiarami a suchými sekciami špagiet ako mapa hviezd.

Obchodné meno: HAVE+NIEKTORÉ+TORT

www.havesomecake.co.uk

www.instagram.com/havesomecakeuk

www.facebook.com/MacaronKid

Fatiha Kadi

Som Fatiha Kadi z Maďarska. Som návrhár koláčov od roku 2012. Pripravujem ručne maľované, hyperrealistické airbrush a z korzetu modelovacie torty. 5 rokov učím modelovanie a maľovanie na koláče.

27783214_10208506456977205_1964036445_n

Vždy milujem históriu a staré kultúry. Veľmi si vážim tradíciu a múdrosť týchto ľudí, akými sú májový, aztécky alebo duch pôvodných amerických obyvateľov. Keď som našiel toto tetovanie, vedel som – toto je ono!

08

Chcel som miešať techniky, preto používam 2D ​​s 3D efektmi. Pracoval som s airbrush, ručným maľovaním a modelovaním.

Tetovanie Fatiha Kadi

Tetovanie Daniel Armitag

Miesto: Budapešť- Maďarsko Webová stránka: www.tortamuveszet.hu

Instagram: fatihakadi

Facebook: https://www.facebook.com/kadifatihacakedesigner/

Gülçin Tekkaş

INK Gulcin

Pečivo, ktoré sa snažím vykonávať spolu s novinárstvom a autorstvom textu, bolo pre mňa spočiatku koníčkom založeným na terapii. Uvedomil som si však, že pečivo je dobrý základ (aby som bol úprimný, dobré plátno), aby som sa mohol vyjadriť, a aby som posunul svoje vedomosti z pečiva na vyššiu úroveň, začal som absolvovať školenie od niekoľkých majstrov. Keď som začal svoju maliarsku schopnosť sprostredkovať koláčom a sušienkam, uvedomil som si, že sa v tejto oblasti môžem posunúť ďalej. V roku 2015.

GU 1

Isté obdobie som prevzal úlohu v Istanbulskej asociácii profesionálnych kuchárov (ISPAD) a zakladajúcom prezidentovi klubu Boutique Pastry Club. V novembri 2017 som sa stal jedným z tureckých umelcov zastupujúcich našu krajinu v spolupráci s názvom “Egypt, krajina tajomstiev.”“, Ktorú vykonáva Ghada Elsehemy, je pôvodom z Egypta a je kanadským výtvarníkom. Tiež som sa zapojil do “Milujem 80. roky”Cake Collaboration, ktorú organizuje miestna skupina s názvom 5IZ.

GU 2

Pri skúmaní tetovania, aby som našiel inšpiráciu, som zistil, že telo bolo použité ako plátno. Dalo mi to neobmedzené možnosti, čo sa týka kreativity. Keďže sa mi páčilo toľko návrhov, rozhodla som sa urobiť koláž s tými, ktoré sa mi páčili najviac. Pri navrhovaní svojej torty som si predstavovala, ako sa tetovač inšpiruje a kreslí svoje návrhy z inšpirácie. Pre svoj návrh som vybral niekoľko tetovacích štúdií, Gypsy pre Ben Teniele Sadd Tattoo Fanpage, bulldog @jeroenteunen, cat @goyotattooart, Scullent Hedgehog @kellylahar a kompozíciu s koňom som vytvoril ja. Niektoré kresby som vytvoril z pôvodných fotografií výtvarníkov kombináciou s kvetmi.

GU 3

Tiež zdieľam vývoj v tomto sektore na mojej pomenovanej facebookovej stránke "Cestoviny Cenneti", a zdieľam svoje maľované návrhy na facebookovej stránke s názvom Ar De Ca Artsy Design Cakes od Gulcina Tekkasa.

Atrament G

Úprimne ďakujem drahému Mayro Prado Estrada, ktorá ma pozvala do svojej spolupráce Inked Sugar Art Collaboration a do mojich milovaných priateľov zo zbierky, ktorí zdieľali rovnaké vzrušenie so mnou a s mojou jedinečnou dcérou Gökçe Bayramıçlılara môj synovec Gökberk Gökselpre anglický preklad.

Atrament C

Facebook: https://www.facebook.com/Ar-De-Ca-Artsy-Design-Cakes-By-Gulcin-Tekkas-1599961176924011/

Jennifer Kennedy

jennykennedyheadshot

Som Jennifer Kennedy a som majiteľom Jenny's Haute Cakes južne od Denveru v Colorade. Koláče robím 6 rokov. Špecializujem sa na torty z noviniek. Začínal som ako hobby pekár a tvoril torty pre svoje deti. Nechal som koláče publikovať v časopisoch po celom svete.

Predná časť trupu 1

Milujem čítanie a milujem sci -fi. Ocenená klasika Raya Bradburyho z roku 1951 „Ilustrovaný muž“ je jednou z mojich obľúbených kníh. Autor rozpráva príbeh o karnevalovom mužovi v strednom veku, ktorý si nechal potetovať celé telo čarodejnicou cestujúcou v čase. V noci sa pri pohľade na ilustrácie začnú hýbať a rozprávajú kompletný príbeh. Na mužovom ramene bolo jedno tetovanie, ktoré vyzeralo ako spleť farieb. Keď sa však na to divák pozrel, farby získali tvar. Povedali by o budúcnosti tejto osoby vrátane ukážky jej vlastnej smrti.

Zblízka diaľnice

Tetovanie sa pre muža stalo prekliatím a zabránilo mu udržať si prácu. V knihe Ilustrovaný muž narazí na tuláka, ktorý si prezrie všetky tetovania a vidí, ako ožijú. Kniha je zbierkou 18 príbehov z tetovania. Môj kúsok je sochou Ilustrovaného muža, ktorá vychádza z knihy Bradburyho. Jedlá kniha a sochy sú vyrobené z fondantu, modelovacej čokolády, izomaltu, ryžových pamlskov a farieb na báze potravinárskych farieb. Ručne som namaľoval ilustráciu pre každý z 18 príbehov v knihe a vytvoril niekoľko ďalších tetovaní na základe opisov autora v prológu. Aby som predstavil príbehy ožívajúce, vytvoril som niektoré obrázky v basreliéfe a troch dimenziách. Aj keď moje ilustrácie sú založené na príbehoch v knihe (ako si ich predstavujem), nie na diele žiadneho konkrétneho tetovacieho umelca, vykonal som rozsiahly výskum tetovacieho umenia mnohých a mnohých umelcov ako referenciu pre tvorbu mojich návrhov..

Uhol celej dĺžky 2

Fotografický kredit: Amie Jenkins Velasco

Jenny's Haute Cakes Denver, Colorado

Facebook: www.facebook.com/JennysHauteCakes

Instagram: jennys_haute_cakes Twitter: @JJJKenn

Karen Keaney

farba

Karen Keaney je zakladateľkou a majiteľkou spoločnosti Roses and Bows Cakery. Karen, medzinárodná výtvarníčka a vynikajúca pekárka, je medzinárodná ocenená dizajnérka koláčov. Je tiež hrdou členkou panelu šéfkuchárov Írska a veľvyslancom značky Satin Ice. Karen je tiež sudkyňou v spoločnosti Cake International.

Svojím unikátnym prístupom k dizajnu koláčov, známym pre svoje schopnosti nanášania striekaním, tvarovanými koláčmi a detailnými vrstvami, získala množstvo ocenení vrátane niekoľkých ocenení Best In Show, Cake Masters Sculpted Cake Artist of the Year Award a bola vyhlásená za jednu z prvých desiatich Cake Artists. v The New York Cake Show.

TATTOO STROJ

Karen pravidelne prispieva do časopisov Cake Decoration a Sugarcraft Magazine, Party Cakes Magazine a bola publikovaná v časopisoch Cake Masters, American Cake Decoarting Magazine a YesChef. Svoje zručnosti tiež vyučuje po celom svete v živých triedach vo svojej vlastnej online škole koláčov www.vimeo.com/cakeschool

Pre tento Collab som sa rozhodol spojiť svoju lásku k Steampunku a moju lásku k tetovaniu. Prvé tetovanie som mal v 15 rokoch a odvtedy je to závislosť. Je vysoký 12 palcov a je úplne vyrobený z čokolády. Rád som tvoril tento kúsok pre Collab a teraz premýšľam, ako cool by to vyzeralo ako tetovanie!

https://www.facebook.com/rosesandbowscakery/

Instagram: rosesandbowscakery

Malizia Katia

Portrétny maliar, interiérový dekorátor, trompe l'oeil, keramika, mozaika, reštaurovanie obrazov. V roku 2010 som sa náhodne stretol so svetom Cake a fascinovala ma táto nová forma umenia, ktorá viedla k myšlienke zlúčenia portrétov a koláčov. Táto technika ma odlišuje ako jediného portrétistu na cukrovej paste. Katia Malizia učí a spolupracuje s kuchármi, svadobnými plánovačmi a združeniami Onlus. Zúčastnila sa všetkých národných a medzinárodných akcií venovaných návrhárovi koláčov. Katia Malizia verí, že tvorba dáva možnosť realizovať myšlienku, ale vášeň a láska ju môžu zmeniť na umelecké dielo.

1 io e logo

Webová stránka: www.katiamalizia.com

dáma a bojovníčka KM

Osobná stránka Facebooku https://www.facebook.com/katia.malizia Pracovná stránka Facebooku https://www.facebook.com/DolciRitrattiKatiaMalizia Mail: [email protected]

Krisztina Kiss-Podmaniczky

12957609_10204979683646512_3654435128813154041_o

Moje meno je Krisztina Kiss-Podmaniczky, moje meno umelca je Kricky. Som extrémny návrhár koláčov z Maďarska, Komárom.

Na výrobu koláčov používam airbrush. Milujem výrobu realistických koláčov, ktoré vyzerajú ako skutočné, ale všetky sú cukor.

1a350c50f1d1bc1877ac5360e7beff69IMG_3419-logo

Mojou tetovacou inšpiráciou bol Motýľ od Ewa Sroka , pretože milujem motýle a tento tetovací obrázok je veľmi moderný. Efekt farby vody je veľmi zaujímavý na to, aby bol vyrobený pomocou potravinárskeho farbiva.

E-mail: [email protected]

Louise Vincentová

DSCN0612

Som návrhár koláčov so sídlom v Dorchesteri v Dorsete vo Veľkej Británii a špecializujem sa na ručne maľované koláče. Keď som videl toto tetovanie od Jefree Naderali, vedel som, že je to to pravé, zamiloval som sa do neho.

Obrázok tetovania

Chcel som sa pokúsiť znovu vytvoriť umelecké diela tak presne, ako som len mohol. Rozhodol som sa použiť tvar tetovania ako tvar koláča, pričom som vnútornú štruktúru podporil.

Rose_On_The_Cake (4)

Toto je určite moja najobľúbenejšia tvorba, doteraz som nadšený, že môžem byť súčasťou tejto spolupráce oslavujúcej tetovanie.

https://www.facebook.com/theroseonthecake/

Instagram: theroseonthecake

Mayra Estrada

15940826_10210483512915693_7630427945259083016_n

Moje meno je Mayra Estrada. Som ženatý a mám jedného syna a dve vnúčatá. Vždy som mal vášeň pre umelecké veci, ale nikdy som neuvažoval nad zdobením koláčov. V roku 2011 som sa rozhodol, že kurzy Wilton budem brať ako hobby. To, čo začalo ako hobby, prerástlo do vášne a v roku 2012 som uviedol Cake Creations by ME.

eeca32bad1a39f1f044cf2f99bfa5341

Tetovanie Dustin Zane Poole na Štúdio Phi Tattoo.

Bol som publikovaný v svetových časopisoch, Cake Central, American Cake Decorating & Dortové remeslá & Dekorácia, DIY svadba, & Docela Whitty.

m1

Získala som dve ocenenia 1. miesta v kategórii Svadba na LA Cookie Con, 2016 & 2017.

DSC_0064

Zamiloval som sa do všetkých prvkov pri výbere tetovania. Vždy som miloval ryby Koi. Pri vytváraní svojho tetovania som chcel použiť rozmery s 2D & 3D efekty, aby tetovanie skutočne vyniklo. Vytvoril som si vlastnú šablónu vytesanú z výtlačku tetovania, aby som mohol použiť čierne tieňovanie s jedlým gélom. & práškový prach potom vytvoril 2D & 3D efekty s použitím rôznych jedlých médií, ryžových krispies, modelovacej čokolády a fondánu.

Našiel som svoje tetovanie na Pintereste a nepodarilo sa mi nájsť umelca.

Tortové výtvory od ME Granada Hills, CA

https://www.facebook.com/CakeCreationsByME

www.cakecreationsbyme.com

Instagram: @cakecreationsbyme

Twitter: @CakeCreationsME

Nathasja Flapper

NathasjaFlapperProfilePic1

Nathasja Flapper je samouk tortový výtvarník z holandského Heerhugowaardu.

S výrobou koláčov pre zábavu a priateľov začala v roku 2013 a v roku 2015 začala podnikať vo výučbe tortového umenia; Flappergasted koláče.

Súbor jej umeleckých zručností sa líši od komplexného modelovania až po realistické tvarované zvieracie koláče, z ktorých sú najznámejšie jej zvieratá a textúrne techniky.

Žena-tetovanie-od-Matias-Noble

Získala niekoľko zlatých cien a prvé ceny v koláčových súťažiach a jej práca bola publikovaná v mnohých medzinárodných časopisoch a blogoch. Aby vyzdvihla svoju kariéru, bola finalistkou Cake Masters Awards v roku 2016 a opäť v roku 2017 v kategórii Novinka. Koncom roku 2017 začala so svojou partnerkou v zločine Mariskou úplne novú školu koláčov, obchod a cukráreň, a tak sa zrodili koláče Next Level.

1a

Nathasja stále vedie hodiny v Holandsku i mimo neho.

Dorty ďalšej úrovne, Holandsko

www.nextlevelcakes.nl

www.facebook.com/nextlevelcakesNL

Flappergasted Cakes, Holandsko

Www.facebook.com/flappergastedcakes

Pôvodný umelec: Matias Noble

Produkty používané na obnovu v 3D jedlom: Renshaw Extra, pripravený na rolovanie fondánu

Dúhový prach, obyčajný&Jednoduchá čierna mágia

Petra Krátká

Moja fotka

Česká výtvarníčka na tortu Petra Krátká pochádza z mestečka Bystřice pod Hostýnem. Tam vyrastala so svojou rodinou a objavovala krásu tvorby a dizajnu. Na gymnáziu pre ňu láska k pečeniu a cukrovému umeniu nadobúdala stále väčší význam.

Teraz je z nej profesionálka s nekonečnou vášňou pre túto sladkú prácu. Medzi jej diela patria svadobné torty, sladké tyčinky, rôzne druhy dezertov a mnoho ďalších. Každý jeden kus je vyrobený rôznymi technikami, ako je maľovanie, airbrushing, modelovanie kombinované s novými trendmi. Petra robí svoje kúzlo pod značkou Petu Cakes, ktorá je zárukou kvality a skvelej chuti.

inšpirácia tetovaním1

Japonsko, jeho kultúru a umenie obdivujem celý život. Preto som si pre svoju prácu vybral japonské Dragon Tattoo od Leu Family Iron. Z rovnakého dôvodu som si vybral aj Gejšu. Skúsil som draka trochu oživiť.

11

Je napoly namaľovaný a napoly modelovaný, spodná časť draka'Telo sa vynára z Geishinho chrbta. Myslím si, že sprievod je tiež charakteristický vejárovou alebo maľovanou sakurou a horami … Použil som modelovaciu cukrovú pastu, jedlý papier, tekuté farby a prachové farby..

Facebook: https://www.facebook.com/PetuCakes/

Instagram: petucakes

Sofia Raposo

Headshot + logo

Ahoj, volám sa Sofia Raposo, cukrárka za cukrárkou Sophia Fox, a som z Portugalska, Seixal. Odmalička som mal veľkú vášeň pre umenie.

V roku 2006 som'Vyštudoval som architektúru, v ktorej mám 8 rokov odbornej praxe. Svet kreatívneho pečiva som objavila v roku 2012 a zamilovala som sa.

00000000

Odvtedy som sa úspešne zúčastňoval národných a medzinárodných súťaží a bol som publikovaný v časopisoch Cake Art Magazines. Pred štyrmi rokmi som tu v Portugalsku otvoril školu koláčového umenia "Cake Art Studio Sophia Fox", a od roku 2013 učím modelovanie, maľovanie a textúrované torty a kvety z oblátkového papiera tu a v ďalších krajinách.

Môj kúsok je inšpirovaný jedným z úžasných tetovaní Lena Art. To's magické tetovanie zložené z 2 očarovaných prostredí v jednom kuse. Farby, prechody a atmosféra z nej robia perfektnú.

Inšpiratívne tetovanie

Preto som pre svoju prácu premietol maľovaný koláč s 2 pozadiami a pokúsil sa zachytiť trojrozmernosť tetovania. Kvety rozmarínu len dodajú koláču posledný bod.

Materiály:- Renshaw pasta- Dúhové prachové farby- Inovatívne cukrovary

E -mail:[email protected]

Obchodné meno: Sophia Fox Sugar Artist

Facebook: https://www.facebook.com/Sophia.Fox.Cake.Designer/

https://www.facebook.com/Sophia-Fox-Cake-Art-Studio-475971325886516/

Instagram: @fox_sophia

Tetovací umelec: Lena Art

Facebook: https: //www.facebook.com/profile.php? Id = 100009313269659

Lena Art Headshot

Vasilije Vasiljeviča

Vasilije Vasiljeviča

Moje meno je Vasilije Vasiljevic, zo Belehradu, Srbsko. Vyštudoval som cukrársku školu a čoskoro nato som sa stal učňom v jednej z najstarších cukrární v Belehrade. Posledné desaťročie som šéfkuchárom a spolumajiteľom cukrárne „Nasa Mala Zavrzlama“ („Náš malý zamotaný obchod“). Medzi moje záľuby patrí maľovanie a fotografovanie. Inšpiráciu nachádzam všade okolo seba a snažím sa vtlačiť svoju osobnú pečiatku do všetkých svojich sladkých výtvorov, pričom miešam dekoráciu koláča s maľovaním.

16426043_1303517383037761_8331876312636964616_n

Mojou inšpiráciou bolo tetovanie od Arla Dicristinu (https://www.facebook.com/Arlotattoos/

Páči sa mi jeho štýl, pretože používa tmavé farby a jeho tetovanie má nejakú mystickú atmosféru.

Vasilije Vasiljevic-Nasa Mala Zavrzlama-Photos.1

Na tento koláč používam techniku ​​reliéfnej základne s čipkovými a silikónovými formami, tmavé farby a niektoré tiene pridávam zlatými a bronzovými farbami.

Stredový kus je 2d aplikácia dievčaťa. Všetko je ručne maľované a perie je vyrobené z oblátkového papiera.

www.facebook.com/nasamalazavrzlama

Vasilije Vasiljevic-Nasa Mala Zavrzlama-Fotografie 3

Video zobrazíte kliknutím na fotografiu nižšie!

Snímka obrazovky 2018-10-05 o 17.09.16 hod

Published
Categorized as zoznam