Veci, ktoré by ste NIKDY nemali hovoriť alebo robiť v tetovacom obchode

Fuj

Skúsení ľudia s tetovaním vedia, že existujú určité činnosti's a don'vo vnútri tetovacieho salónu. Môžete ísť dovnútra a prezrieť si portfóliá a klásť otázky na recepcii, ale staroveké umenie atramentu musí nasledovať určitú etiketu.

Aj keď ty'Už som bol predtým potetovaný, možno sa naučíte niektoré veci, vďaka ktorým budete menší ako d-bag. Alebo sa aspoň vysmejte ľuďom, ktorí'skutočne som povedal a urobil tieto faux pas.

pekné dievča si dáva tetovať pohľadný umelec

Kredit: Nejron Photo/Shutterstock

Kredit: Nejron Photo/Shutterstock

Don'byť tou osobou

zlé tetovanie napísané zleZdroj: Instagram @casa.la.razazlé gramatické tetovanie na ruke opitésexi potetované dievča v podprsenkesexy tetovačka selfiemuž si dáva tetovať hlavuZdroj: instagram @ sto.tattooúžasný život ako tetovanie na hrudi

Domáca úloha

Zdroj: Instagram @shashank121991

Urobte si prieskum. Vždy prineste fotografiu alebo kresbu (podľa možnosti viac) toho, čo chcete. Porozprávajte sa o tom so svojim umelcom. Umelec, ktorého ste skúmali, si prezrel jeho prácu a recenzie online.

Tetovači majú svoj vlastný štýl, ako všetky ostatné formy umenia. Instagram je úžasný spôsob, ako zistiť, kto robí staré školské tetovania a kto akvarelové.

Grody

Príďte čistí.

Váš tetovač bude blízko vás. To najmenej, čo môžete urobiť, je osprchovať sa, obliecť si deo atď. Predstavte si, že by ste museli byť na hipisáku celé hodiny v kuse.

Byť chudobný

Snaha zjednávať cenu.

Náklady príliš vysoké? Don'nechápem Don'dokonca ani ísť do iného salónu, pretože kvalita bude svinstvo. Ušetrite peniaze. Odložil som x množstvo dolárov pri každom výplatnom šeku a našetril som si na svoje veľké kúsky.

Published
Categorized as zoznam