Prepustiť.

Áno, mám tetovanie. Nie, nemôžete sa ich dotknúť.

Existuje len niekoľko vecí, ktoré sú viac otravné, ako byť prerušený uprostred konverzácie cudzím človekom, ktorý ma chytil za ruku, aby som sa mohol lepšie pozrieť na citát vytetovaný na mojej ruke. Ak máte nejaké viditeľné tetovanie, pravdepodobne viete, kam táto situácia smeruje: Prečo ste dostali ten citát? Aký je za tým zmysel? Bolelo to? Sú to príležitostné chvíle, ako je toto, úplné ignorovanie hraníc, vďaka ktorým sa môžete cítiť viac ako umelecká galéria alebo podívaná ako skutočná osoba. Ak ma nepoznáte, nevypočúvajte ma s osobnými otázkami, ktoré som dostal už stokrát a stále nechcem odpovedať.

potetované dievča nahnevané prostredníkom

Zdroj: Instagram @helgea88

Zdroj: Instagram @helgea88

Zapíše sa váš miláčik do zoznamu?

muž s bolesťou sa nechal tetovaťtetovanie rukáva Harryho Potterastará dáma s tetovanímdievča s hrudnou hrudnou kosťou a tetovaním žalúdkaZdroj: Instagram @sl277samovražedné dievča s potetovanými vlasmiručné tetovanie na päsťpotetovaný pár na trávepotetované dievča s fialovými vlasmibáseň vytetovaná na rukeZdroj: Instagram @sykorka.arttetovanie s bleskom hadatetovanie dotýkajúce sa memeZdroj: Instagram @Imgurbočné tetovanie periaZdroj: Instagram @heresytattoomladé dievča si dáva vytetovať na bokportrét tatéra v obchode

Bolelo to??

Zdroj: Instagram @lh_tattoo

To je možno najnepríjemnejšia a najčastejšia otázka, ktorú od ľudí dostávam. Ihla opakovane vstrekujúca atrament do pokožky celé hodiny nie je príjemná. Áno, bolí to.

Ako ich skryjete, keď sa chcete formálne obliecť/na svadbu?

V skutočnosti rada nakupujem oblečenie, ktoré zvýrazní moje tetovanie, najmä ak dostanem šancu pekne sa obliecť. Keď ich mám, prečo by som ich chcel zakrývať?

Ste závislí na tetovaní??

Nie. Som zberateľ.

Vytvoril zoznam váš maznáčik? Dajte nám vedieť v komentároch a ZDIEĽAM tento článok!